Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 éves vagyok,4éve együtt...

18 éves vagyok,4éve együtt élek egy 15évvel idősebb férfival. Nagyon jól megvagyunk, kisbabánk lesz. Májusban érettségizem. A barátom mellettem van. Ő szeretné a babát, de minden döntésemet támogatja. Szerintetek a 2 menni fog együtt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 08:43
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Ha 4 eve mar kitartott meletted,akkor most is!
2009. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Szép dolog, hogy ilyen nagy a szerelem, de nem nagy ez a korkülönbség? Ezt azért mérlegeld mielőtt gyereket vállaltok. És persze azt is, hogy valóban együtt akarsz vele élni életed végéig. Nem leszel-e kíváncsi más férfiakra, fiúkra? Hiszen, valószínűleg ő életed első szerelme.

Ha meg már terhes vagy, akkor igazán nincs mit eldönteni már. Egy érettségi nem akkora nagy durranás, hogy terhesen ne sikerülhessen. Sok boldogságot nektek és kívánom, hogy ne csalódj a párodban.



+ egy kérdés: 14 évesen hogy engedhették meg a szüleid, hogy összeköltözz egy akkor 29 éves férfival? hú, hát ha nekem ilyennel állna elő a gyerekem...

2009. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon jól megvagytok, akkor semmi okod az aggodalomra. A 15 év egyátalán nem őrítő korkülömbség, lehet hogy a párod lesz a legjobb férj és a legcsodálatosabb apa a világon. Az érett korban lévő férfiaknál nincs is jobb a világon. A tenyerén fog hordozni, én biztos vagyok benne ha már 4 éve együtt vagytok és a kicsit is együtt akarjátok.


Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!


egy 33 éves kétgyermekes anyuka

2009. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A párom és én köztem 12 év van. Idén házasodtunk össze, és remélhetőleg idén meg is lesz a babánk (január 2-re vagyok kiírva). Én 18 évesen, egy évvel az érettségi előtt hagytam ott a sulit (hülye voltam, és lázadó), de rá egy évre rájöttem, és még frissiben elvégeztem. Meg mellette a vendéglátó üzletvezetőit és a kereskedő boltvezetőit. Tehát egy év alatt három sulit. Ki lehetett bírni. Mondjuk én nem szültem közben, de ha jól értem, te se fogsz még, csak terhes leszel. Akkor meg könnyűszerrel megcsinálod. Egyébként nekem előtte se voltak olyan pasijaim, aki velem egyidős lett volna, én mindig az érett férfiakra voksoltam. És hálistennek be is jött :)))


Kitartást a sulihoz, és sok boldogságot Nektek.


36 hetes kismami

2009. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nos... Az én szüleim elváltak. Anyukámmal és a két bátyámmal éltem. Úgy volt, h felköltözünk Pestre(ahol a párom is lakik), és amíg anyáék házat találnak addig én odaköltözöm hozzá, aztán ott maradtam:) Anyukám nem tiltott igazán nekem semmit, mert úgy gondolta,(amiben igaza van, mert lázadó vagyok)h ha tiltana, akkor csak elmarna magától. Egyébként, nagyon jól kijönnek egymással, kb: anya-fia kapcsolat van közöttük:) És mindketten majd kiugrottak a bőrükből, mikor elmondtam, h babánk lesz...

Eddig két komoly kapcsolatom volt. Az egyik a párom, a másik egy szintén idősebb férfi(13 évvel). Állítólag korán beértem, ezért nem tudtam igazi kapcsolatban élni a velem egykorúakkal.

Csináltattam terhességi tesztet(a legolcsóbbal)(mert 1 hetet késett a menstruációm), és pozitív lett. Elmentem nőgyógyászhoz, aki elég bunkó volt velem(gondolom azért, mert fiatalon szülök), azt mondta, h korán jöttem, de terhes gyanús vagyok. Én nem tudom miért, de biztos vagyok benne... Érzem:D

Ahogy számoltuk, az írásbelimen leszek kb: 6-7 hónapos, a szóbelin pedig 7-8 hónapos.ekkor már rendesen látszani fog a nagy pocakom. Ezért félek az érettségitől, h mit fognak szólni a tanáraim... Elvetetni nem fogom.

2009. dec. 5. 10:42
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarjatok menni fog!Az irodalom tanarnom volt terhes az erettsegijen,ill.amikor minket eretsegiztetett 18 evvel kesobb :-) es ugyanattol a ferfitol,ugyanabban az iskolaban(jonevu,budai gimi mielott barki beszolna) :-) .Tehat van erre jo pelda is!Drukkolok!Kovetkezonek menj a paroddal nogyogyaszhoz,hogy ne bunkozzon veled,bar ehhez semmi joga akarhany eves is vagy!
2009. dec. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
szia!az érettségit énis terhesen raktam le,csak én levelezőre jártam.most októberben és novemberben.akkor voltam 25 hetes terhes.és 21 éves vagyok.a párom pedig 33.és nagyon jól megvagyunk.szóval ha eddig melletted állt akkor gondolom ezután is fog.ja és ne törődj azzal hogy ki mit mond.az a lényeg hogy te boldog légy.és élvezd a terhességedet!sok boldogságot,és jó babavárást!33 hetes kismama
2009. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hónapos terhesen államvizsgáztam, ráadásul egy olyan helyen, ahol a pocak nem mentő, inkább súlyosbító körülmény:( meg lehetett csinálni, biztos vagyok benne, hogy neked is menni fog az érettségi. A tanárok véleményére meg nem kell adni, csak nem fognak negatívan elbírálni a nagy pocak miatt! Szorítok!
2009. dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
és még annyit hogy biztos sikerülni fog az érettségi.szorítok!33 hetes ismét
2009. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ne törődj azzal,hogy mások mit mondanak.A lényeg az,hogy te tudd mit szeretnél.Az egyik osztálytársam is hét hónapos terhes volt mikor érettségizett.Sikerült neki,a mai napig együtt van a férjével és már a harmadik gyermekük is megszületett.Ő magántanuló lett,mert így nem kellett azon aggódnia,hogy mit szólnak mások.Boldog babavárást és szép szülést kívánok.Ja és ez nem az őskorban történt.33 éves vagyok.
2009. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!