Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért fáj miért vagyok szomorú?

Miért fáj miért vagyok szomorú?

Figyelt kérdés
Már régóta egy belső fájdalma érzek. Reggelente szomorú vagyok és igazából egetrengető okom nincs rá. Depressziósnak érzem magam sokszor lobbanékonyabb vagyok és keresem a magányt. Eddig nem ilyen voltam de bárhogy próbálom leküzdeni ezt az érzést nem megy. Próbáltam kitalálni az okát de nincs. Veletek volt már hasonló?

2016. nov. 5. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom hogy így érzel! Különösen azért,mert azt írtad,hogy nincs nagyon okod rá. Hàny éves vagy? Éreztem hasonlót,de tudtam mi váltja ki...ha tudtam,tettem ellene,ha nem,akkor próbáltam elfogadni a helyzetet... Mesélj még magadról,hátha többet tudunk segíteni!
2016. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Pont ilyen voltam 15 éves koromtól. Azelőtt egy igazi életvidám lány voltam, de egy nyári szünet alatt minden megváltozott. Viszont nekem fizikai tünetek is társultak mellé, mint 7 kg hízás, pattanások. Később kiderült hogy az inzulinrezisztencia miatt felborult hormonjaim okozták a depresszív hangulatváltozást.
2016. nov. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szüleid tudnak róla?
2016. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok

családi problémáim vannak válások a szüleim és a testvérem párja között ami megviselhet mert sokat veszekszik a famili emiatt.

De nemhiszem hogy ez viselne meg ennyire.

Esetleg azt tudom elképzelni hogy most már csak anyukámmal élek együtt ez mindig is zavart mert egy nagy családban "nőttem fel" csak már mindenki külön utakon jár. Iskolai problémáim a szokásos túlterheltségen kívül nincs. Vannak barátaim de egypár kivételével nincs kedvem velük lenni mert idegesítenek pedig régen nembírtunk elszakadni egymástól. Anyának már feltűntek a változások de ilyenkor mindig csak azt mondom álmos vagyok hagyjon. Nemtudom vele addig megbeszélni amig nemtudom mi az oka.

2016. nov. 6. 15:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Barátom, pasim nincs amiért mindig kicsit stresszelve érzem magam. Nem azért mert nincs hanem mert eddig egyetlen bókot és visszajelzést nemkaptam fiútól.

Emiatt kicsit csökkent az önbizalmam mert a baráti körömben már mindenkinek vannak fiúügyei én meg egy srácot se tudnék mondani aki esetleg rámnézett...

2016. nov. 6. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom, hogy így érzel. Szerintem a családi gondoknak lehet köze hozzá, akár úgy érzed, akár nem, nagy nyomást tesz ez rád is. Az iskolában se kéne "szokásosan túlterheltnek" lennie senkinek, de sajnos ez a mi oktatási rendszerünkben már teljesen átlagos... A barátos dolgot megértem én is, kb. fél éve fogtam magam és megszakítottam a kapcsolatot 4 barátnőmmel is, azóta sokkal jobban érzem magam.


Figyeld a depresszió jeleit, beszélj róla olyan emberekkel, akikben megbízol. Remélem kilábalsz belőle. :)

2016. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Lehet hormonalis valtozas, meg fog jonni, vagy nő a fogad :)
2016. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!