Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti megengednétek a 13 éves...

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy befesse az egész haját zöldre?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 16:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
60%
Bár én gyerekként (14 éves lány vagyok) válaszolok, azt mondom, hogy nem. Amúgy sem tartom okos dolognak ezt a 13-14 évesen való hajfestést, pláne nem zöldre. A másik, hogy az iskolák nagy része nem tolerálja az ilyesmiket jól, meg hamarosan itt az középiskolai pályaválasztás és lehet ott sem lesz egy - bármennyire is jó jegyekkel rendelkező - zöld hajú lány.
2016. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is 14-15 evesen volt egy ilyen hajfestos hulye korszakom. A szuleim megengedtek,hiszen tudtak,ugyis csak a sajat karomon tanulok. Amikor a kiszokitett hajam elkezdett hullani(es igen,az extrem szinek ala is kell szokiteni,meghozza hofeherre),illetve 4 hetente jarhattam fodraszhoz a lenoves miatt,rajottem,mekkora hulye voltam. Arrol nem is beszelve,hogy hogy neztem ki 14 evesen platinaszoke hajjal illetve voros ombrevel. Egy kislanynak nem allnak jol ezek a szinek,tudni kell viselni az atlagostol eltero frizurakat. A gyerekes arcahoz es testehez abszolut nem illene egy zold hajkorona.

Talan mondd neki azt,hogy egy fiu sem vesz komolyan egy zold haju lanyt. Sok kamasznak fontos szempont ez.

2016. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
13%

Zöldre persze!

Hajrá Fradi! 💚

2017. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
86%
Az ő haja. Azt csinál vele, amit akar. A.úgy, akkor megengedném , ha kimosható.
2017. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nyaron a haj veget. Nem iskolaidoben. Osszel meg levagni, vagy addigra lekopik.
2018. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
13 évesen iskolai szünetben én megengedném, kimosható hajfestékkel, és ha ő fizeti ki magának. 13 évesen szerintem már elég idős ahhoz, hogy el tudja dönteni, hogy így szeretné-e. De iskolaidőben én sem engedném meg, és nem azért mert nekem nem tetszik, vagy nem támogatnám abban, hogy a saját hajával, a saját pénzéért mit csináljon, hanem mert az iskolák általában tiltják.
2020. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Csak a holtestemen át
2020. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
28%
Hát szerintem semmiképpen sem, főleg nem az iskola miatt. Bár ha ez önmagát nem zavarja, akkor lehet. Bár szerintem az iskolák sem nézik ezt jó szemmel.
2020. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
50%
Nekem most 13 eves lanyom van a haja citromsaraga eleg elenk muvesz lelek a kis dragam es ha ot ez boldogga teszi akkor engem is nem a haj teszi az embert igy azt gindolom hogy rendben van ritkan evente 1 szer 2 szer festi de reszemrol rendben van akinek keves haja van vagy jonnyen tirik esetleg vekonyszalu abbak nem ajanlom mert esetleg hullani kezdhet a festektol es tobkre teszi a szalakat
2020. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy 2016-os kérdés. Lassan a csaj 18 lesz és nem kell majd anyuci engedélye O.o
2020. dec. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!