Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Megengednétek a 13...

Szülők! Megengednétek a 13 éves lányotoknak, hogy tangát hordjon?

Figyelt kérdés

13 éves lányom ma azzal állt elő,hogy ő tangabugyit szeretne hordani,mert egy fellépés alkalmával kötelező volt azt viselniük,és számára ez sokkal kényelmesebb,mint a sima bugyi.

Ti megengednétek neki,vagy sem?


2016. okt. 1. 15:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
ez mind attol is fugg te milyen felfogasu vagy. Ha laza, akkor meg te is vehetsz neki egyet, ha kicsit konzervativabb, akkor meg ugyis megtiltod. De szerintem elobb-utobb ugyis eljon a pillanat, amikor ez kell neki. Kerdes, az is, hog az osztalyban mennyien hordanak.
2016. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%

Igen! Ez kenyelmes neki.

Milyen felkepesre kellett neki tanga?

2016. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Balett fellépésre kellett nekik
2016. okt. 1. 15:55
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
Egeszsegtelen, ronda es nem neki valo.
2016. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem örülnék neki egyáltalán, de ha neki az kényelmesebb.. hordja azt. Nem a tangabugyitól fog egy kamaszlány sem elkurvulni. Én 14-15 évesen kezdtem, most 30 vagyok, tehát az én időmben sem volt ez ördögtől való dolog.
2016. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz ügy. Én kb. 15 évesen kezdtem el hordani, mert ekcémás voltam és a normál bugyi folyton kidörzsölte a combhajlatomat. Emiatt nekem sokkal kényelmesebb volt a tanga. Most már jóval 30 fölött vagyok és csak fél éve szoktam át a sima bugyira, azóta baromi kényelmetlennek érzem a tangát, a férjem nagy bánatára. Egy normál, lehetőleg pamut bugyi sokkal egészségesebb, mint a tanga, ezt jó lenne ha tudná a lányod. A felvilágosításon kívül viszont mást nem tehetsz, úgyis azt fog hordani, amit akar. Talán arra érdemes ránevelni, hogy legalább éjszaka bugyit hordjon. A férfiaknak mindig a tanga fog jobban tetszeni és egy tinédzser ennek akar megfelelni, nem egészségügyi szempontoknak.
2016. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Megengedném. Egy bugyin nem múlik semmi. Pamutból is van tanga. Én régen mindig tangát hordtam, nem bírtam elviselni a normál bugyit. Mióta anyuka vagyok, azóta szinte alig volt rajtam tanga, visszaszoktam a rendes bugyira, meg a női boxerre.
2016. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Igen meg.
2016. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
19%
Nem és fellépésre se engedtem volna, helyette felvilágosítottam volna azt is, aki kitalálta, hogy a lézervágott testszínű (bármely fazonú) alsó még kevésbé látszik.
2016. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
82%

Engem 19 évesen lek**vázott az anyám, mert szoknya alá tangát vettem, hogy ne látszon át a vonala

Nem tudom, hogy juthat egy ember idáig, hogy így beszéljen a gyerekével ilyen miatt. Remélem te nem jutsz idáig és engeded neki, egyébként is, ha alkalomra hordja, semmi baja nem származhat belőle.

2016. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!