Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha kiderülne...

Mit tennétek ha kiderülne hogy a 16 éves lányotok rendszeresen használ kábítószert?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 16:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
66%
Elvonóra vinném.
2016. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
55%
Elgondolkodnék magamon, hogy hol sztam el....
2016. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
34%
Imádom a 2-eshez hasonlóakat, akit kamaszt max. a tükörben látnak, és azt gondolják, a gyerek problémái csak és kizárólag, 100%-osan a szülői alkalmatlanságból fakadnak... ülj le, 1-es.
2016. nov. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal lépni kell. Az elvonó az 1., mert orvosi segítség nélkül bele is halhat az elvonási tünetekbe. Utána lehet pszichológussal az okokat keresni mind nála, mind magatokban, hogy mégis hogy nem vettétek eddig észre, hogy jutott idáig...
2016. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
23%
mármint függő v haverokkal esti buliba néha elszív 1 csíkot? nem mind1 egyik alap a jó buliba másik már gond.
2016. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván leültetném, és megbeszélném vele a dolgot. Előszöris nem mindegy, hogy füvezik, vagy valami szintetikus cuccot használ. Maximális őszinteséget várnék, megfelelő reakciót nyújtva cserébe: nem dühöngök, nem ordítok, nem borulok ki, még feszült sem vagyok. Beszélgetünk. Tehát ki kell deríteni, hogy pontosan mit használ, mikor, milyen időközönként. Aztán azt, hogy kivel/kikkel (az baj, ha pl. egyedül, mert ott nem csak a "buli" miatt csinálja). Milyen hatással van ré a szer, mit ad neki, mit vár tőle. Mi változik, amikor használja, milyen, amikor lejön róla... stb. Ez, ahogy most leírtam csak a lényeg, a valós szitu nem ilyen faggatózás lenne.

Ha ezekre megtudtam a választ, azoknak fényében lehet tovább lépni - súlyos esetben akár elvonóra is.

2016. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
38%

Leülnék és elbeszélgetnék vele, mi okból teszi.

Majd kőkemény elvonóra vinném.

Itt más nem segít.

2016. nov. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
52%
Szakértőhöz fordulnék, hogy ilyenkor mit érdemes tenni. Nem a gyk-hoz...
2016. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
33%
Az megvan, hogy akit akarata ellenére visznek elvonóra az szökni, szopni, bármit meg fog tenni, hogy mielőbb újra drogozhassson? Sokra nem mennétek vele, csak prostit "csinálnátok" a kisasszonykából.
2016. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
11%

Kiderülne? Ilyenkor már rég tudnék róla, mert előtte elmondta volna, használni akar.

Kábítószer egyébként eléggé tág fogalom.


Írj rám s segítek ha kell. <-- ingyen pszichológus


"Imádom a 2-eshez hasonlóakat, akit kamaszt max. a tükörben látnak, és azt gondolják, a gyerek problémái csak és kizárólag, 100%-osan a szülői alkalmatlanságból fakadnak... ülj le, 1-es."

Neked ülj le 1-es te buta kis baba. XD

Ekkora agyhalottságot. És ekkora sületlenségekre kéne nekem ésszerűen magyarázni.. xDXDD

2016. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!