Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha még mindig...

Normális, ha még mindig plüsskutyával alszok? 13/L

Figyelt kérdés
Az ágyban kb. 10 plüssállat van, és van egy olyan közöttük, amit minden este szorongatok. 13/L

2016. dec. 8. 15:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok, 4 plüssel alszom. 1 ló, 1 bari-párna, 1 teki és 1 playboy nyuszi. Utóbbi 3-at a barátomtól kaptam. A tekit szorongatom mindig, de van olyan amikor mindet :D
2016. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

2 plüss patkány, egy tekis párna és egy színes hal osztozik velem az ágyon. Meg néha szeretett macis kispárnám, de érte folyamatos harc megy a tesómmal. :D

18/l

2016. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
25 évesen elköltöztem otthonról és nem sokkal később anyukám viccből hozta nekem a kék plüssmacskámat, mert még az elköltözésem előtti éjjel is az ágyamban volt.
2016. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, egy macipárnával alszom, bár néha a gyerek megszerzi (de mindig visszakerül hozzám)
2016. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lassan 20 éves vagyok és még mindig itt a kedvenc plüssöm az ágyban. 13 évesen nekem is tele volt még az ágy, aztán idővel lecsökkent a létszám, de a kedvencem még mindig itt van és itt is lesz:) Mondjuk egy párnát ölelgetve szoktam elaludni, de ez igazából mindegy:D Ha nagyszüleimhez megyünk aludni akkor is viszem. Nem azért mert nem tudok nélküle aludni, hanem mert miért ne. Sőt pár évvel ezelőtt még külföldi nyaralásra is vittem, szóval világot is látott:D Amúgy a szüleim ágyában is van két plüss. Remélem ez, meg a többi válasz meggyőzött hogy ez teljesen normális:)
2016. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. dec. 9. 15:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Teljesen. Én még mindig azzal a kistakarómmal (<3) alszom, amit anyukám vart első szülinapomra, és régen a "gyerektakaróm" volt :).
2016. dec. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

úúúúristen de cuki a plüsskutyád <3 <3 megeszem <3 <3


amúgy én 17 éves vagyok, és imádom a plüssállatokat :D ha azt kapnék bármiylen alkalomra, tuti örülnék neki, noha többnyire komolyabb dolgokat kérek karácsonyra.:D nekem van az ágyamban egy plüsspandám, egy plüssnyulam, egy plüssalpakkám, akit én varrtam, egy bárányom, meg egy husky, akit nemrég vettünk :$$$ ja, és egy takaróm is van, amivel születésem óta alszom :D

2016. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok, az ágyam oldala ki van rakva plüssökkel, egy csillámszemű mosómacival és egy babzsák kutyussal alszom rózsaszín vagy cuki baglyos pizsiben. A patkányaimmal úgy beszélek hogy "na ki a legszebb hercegnő? Hát persze hogy te vagy a leggyönyörűségesebb csirkelábú hercegnő" (ez így szószerint hangzott el) Hétköznap acélbetétesben és láncos gatyában járok, fel van nyírva a hajam és délig olyan fejem van mintha egy rossz szóért elküldenélek anyádba. Mindenkinek kell valami gyerekesség :D

Párom szintén 20 és a tőlem kapott plüss-armada valamelyikével alszik :)

2016. dec. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Én csak maszturbálásra használom.

13/l

2017. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!