Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha 14 évesen anyukámmal...

Gáz ha 14 évesen anyukámmal alszok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek az egyedülléttől és a sötétségtől. Van saját szobám, ami üresen tátong esténként. Hiszek a szellemekben és mindenféle rossz dologban.:( Van, hogy már szomjanhalok este, de nem merek kimenni a konyhára úgy sem, hogy kint van anya/mama/nővérem. Pedig kb. 2 métert kéne megtennem a sötétben. Wcre sem merek kimenni pedig az meg szembe van a szobával:( Múltkor kattogást hallottam és a szívem majd megállt. Nem tehetek róla számomra elképzelhetetlen hogy egyedül aludjak:(( Ez gáz? Anyukámat egyáltalán nem zavarja engem viszont kicsit igen..:/
2014. jún. 18. 22:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

gáz..

de nem tudsz mit tenni.. próbáld meg legalább a külön alvást. én is félek,de kimegyek,futok és felkapcsolom a lámpát :D

18/L

2014. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Gáz....nagyon gáz...
2014. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy orvost mert ez később nagygondot fog okozni!!!most még annyira nem gáz de mi lesz 20 évessen??!
2014. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ez már nem egészséges. Beszélgess el egy pszichológussal.
2014. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
El kéne menned orvoshoz. Az még Oké lenne, ha néha-néha anyukáddal aludnál csak úgy, de ha ennyire félsz, akkor valami nincs rendben.
2014. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
kicsit kényszercselekvés ez, nem gondolod?
2014. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg gáz. Szellemek nincsenek és aligha hiszem, hogy bármi bajod lesz ha a saját szobádban alszol vagy ha kimész este a konyhába, esetleg a WC-re. Kapcsold fel az összes útba eső villanyt és máris megoldódik a probléma. A kattogás, hangok, zajok csak a félelmed kivetülései, csak te képzeled oda őket.
2014. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Nehogy megforduljon a fejedben a családalapítás!!!
2014. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerez már be egy rohadt elemlámpát és megszűnik a sötétség, b@zmeg :D vagy szereljetek be egy tapsra bekapcsoló lámpát, de komolyan.
2014. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

Emberek, itt nem arról van szó hogy gáz/nem gáz.

Azért írom ezt, mert én is voltam így. Nem azért aludtam anyaékkal/néha oagyiékkal (ha nyaraltam) mert 'anyuci kislánya vagyok, aki nem hagyja magára' hanem mert annyira féltem, hogy egyszer egy éjjeli ébredés után pár percre azon kaptam magam, h nem kapok levegőt, folyik rólam a víz, és csak anyának kiabáltam szüntelen, aki azonnal ott termett.

Én magamban nagy nehezen helyre hoztam a dolgot. Egy éjjel felálltam és bejártam a házat, és azóta nem félek ANNYIRA, de az tény h tv nélkül sosem alszok mert nem tudok, nem konkrétan a félelem miatt, hanem mert nem érzem magam nélküle biztonságban.

Tehát magadban kell helyre raknod. Vagy ha nem megy, orvos, de szerintem erre nincs szükség.

És kérlek ne írjátok h 'gáz' mert itt a hangsúly nem azon van, h a kislány kivel alszik.

Érdekesség: suli időben sokkal kevésbé félek, mert leköti az agyam a tanulás, és az ott történtek, + a fáradtság. :)

csak nyugi!

Gyújts egy gyertyát, ,igyál egy pohár nyugtató teát és ne aggódj semmi miatt!

17l

2014. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!