Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy kamasz fiú az anyja...

Ha egy kamasz fiú az anyja után leskelődik akkor az normális, vagy érdemes foglalkozni a dologgal?

Figyelt kérdés
Leskelődésnél azt értem, hogy fürdésnél, öltözésnél kukkolja az anyját, néha pedig a szennyesben talált alsóneműkhöz nyúl, 16 éves fiúról van szó, nem tudom ez a kora miatt normális e, vagy érdemes lenne szakemberhez fordulni vele ?
2016. dec. 26. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem normális.
2016. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális
2016. dec. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem normális, beteg!!
2016. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Utoljára talán 4 évesen volt normális, mikor csodálkozik, hogy neked miért nincs fütyid.

16 évesen már egyáltalán nem normális, és nagyon gyorsan vidd el pszichológushoz!

Ha neked ez kérdés, akkor egy családterápia se lenne rossz ötlet...

Foglalkozni minden esetben kell vele, ovis korban is, mert eleve a kukkolás helytelen, társadalmilag nem elfogadható viselkedés.

2016. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, kiváltképpen a 4. válaszhoz.
2016. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos most kezdték el érdekelni komolyabban a lányok, talán emiatt kukkol. De nem éppen normális akkor se.
2016. dec. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Úgy értem, kíváncsi, milyen egy lány meztelenül. Egyelőre téged tud csak meglesni, de ahogy írtam, nem normális.
2016. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg teljesen normális.16 éves srácról van szó,aki már biztosan maszturbál és kell neki valamilyen segédeszköz,plusz nyilván kiváncsi a női test felépítésére.Ha a szülei nem lennének ilyen prüdek (pl.ha ott öltöznétek-vetkőznétek előtte),akkor nyilván nem leskelődne.Idővel kinövi.Arra kell vigyázni,hogy véres/gusztustalan bugyit nem kell a szeme előtt a szennyesben hagyni!Feltételezésem,hogy csak te vagy az egy szem nő a családba.Tehát ne legyél a családod előtt szégyenlős.Látod,ez ide vezet!
2016. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Aha, utolsó, tök normális, ha a gyerek az anyja bugyijára maszturbál, nem is értem miért kérdés ez. Ja, nem.
2017. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%

A 8. vagyok.

Anno én a 2 évvel idősebb nővéremét vettem fel és úgy maszturbáltam.A nővéremnek (és az anyumnak,aki észre vette) nem volt kifogása ellene.

2017. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!