Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek van okom nyugtalan...

Szerintetek van okom nyugtalannak lenni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lányom, akire nagyon büszke vagyok, szinte soha semmi gond nem volt vele. Az utóbbi időben azonban kezd egyre jobb viszonyba kerülni egy fiúval, nagyon jól érzik magukat együtt, és egyre többet van vele, amikor épp nem, akkor meg itthonról beszélget vele a Facebookon, szóval alakulnak a dolgok köztük. Ez önmagában nem lenne gond, de nem tudom, hogy ennek biztos jó vége lesz-e. Ugyanis a srác, habár nagyon kedves velem is amikor nálunk van, mégis olyan, akivel nem látja szívesen a szülő a lányát. Dohányzik, iszik, néha fű is, imádja a bulikat, gengszterrapet hallgat, küzdősportol, a szüleivel sokat veszekszik, szóval pont az ellentéte annak, amilyennek én neveltem a lányomat. Mit a legjobb tenni ebben a helyzetben?

2017. jan. 17. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Ennek a kérdésnek annyira kamuszaga van..:D

Ha tényleg anyuka lennél ezt a részt:

"Dohányzik, iszik, néha fű is, imádja a bulikat, gengszterrapet hallgat, küzdősportol, a szüleivel sokat veszekszik"- neked nagyon nem kéne tudnod:D mármint ez nem olyan dolog, amit a lányod barátja bemutatkozásnál elárul magáról, mégis honnan szedted ezeket az információkat?

Vagy a ti házatokban tartják a nagy füves bulikat, vagy túl előítéletes vagy.

2017. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

ugyanmár első, ezek a dolgok 2 perc alatt kideríthetőek egy FB profilból..


kérdező, hagyd rá..ha jól nevelted okos, nem befolyásolható, vigyázni fog magára...és tanul a saját tapasztalataiból

2017. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első: például hogy cigiszaga van a lányomnak amikor hazajön? Megkérdeztem, és mondta, hogy a sráctól kapta. Azt, hogy bulizik meg küzdősportol meg milyen zenét hallgat nem tudom miért ne tudhatnám, a szülős dolgot meg onnan, hogy ismerem a srác szüleit, és szoktam velük beszélgetni, ők mondták hogy nem ritka a konfliktus a gyerekükkel.
2017. jan. 17. 16:07
 4/16 anonim válasza:
69%

Hagyd rá,had tömje meg a srác utána meg már tök mind1 úgy se kell majd neki.

Egyébként meg szerintem ez egy kamu kérdés a kommentből ítélve: egy felnőtt nem fogalmaz így.

2017. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
van
2017. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
partiarc, jó zeneizlés, és ha valaki zaklatná a lányod jól összeveri hol a problem?
2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

Utolsó: Pont ott, amit írt a 3., nem gondolom, hogy jót tenne a lányomnak, ha 15 évesen "tömnék", főleg ha tényleg csak azt szeretné és utána elhagyná.

2017. jan. 17. 20:48
 8/16 A kérdező kommentje:
*amit írt a 4.
2017. jan. 17. 20:48
 9/16 anonim ***** válasza:
na még jó h akarják a szexet ki nem akarja.. ÉS ezt mégis honnan veszed h csak egy kalandra kell neki? Még fiatalok hónapokig sem unják meg egymást akkor se ha naponta csinálják.
2017. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy lelkibeteg idegroncs, aki az elnyomott feszültségét abban vezeti le, hogy barátnőket gyűjt, majd megcsalja azokat. Szegény... Ebben látja a megoldást, pedig az eladósodás ellen csak úgy lehet harcolni, ha valaki tisztességes, és ha jól tanul. Sajnos én nem így tettem, és már nagyon bánom.
2017. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!