Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire jó, hogy már 13...

Mennyire jó, hogy már 13 évesen eldönti egy kamasz fiú, hogy ő védőnő akar lenni, és ezért tanul?

Figyelt kérdés
Már gyermekkorában érdekelték a csecsemők, de amióta az unokatesvéremnél megszülettek az iker lányok, azóta csak ezt hajtogatja. Nagyon szereti őket, tisztába rakja, ha etetni kell, akkor eteti. Sokat segít nekik, ha ott vagyunk.
2016. dec. 28. 08:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%
Férfiak mióta lehetnek védőnők? Nekem fura lenne egy férfitól szoptatási tanácsokat kapni. Az nem baj, hogy szereti a csecsemőket.
2016. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak lehetnek védőnők, és az érdekes, hogy nekik is védőnő kerül bele a diplomába, nem pedig védőfi!
2016. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Vedőnő nem lehet, max gyerekorvos, szülész, neonatologus.
2016. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz utolsó.Lehet férfi is védőnő.
2016. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lehetne védőnő? Ezer éve nincs nemi megkülönböztetés a tanulmányokkal kapcsolatban. Valóban hülyén fog hangzani, hogy Kovács István, védőnő, te attól még lehet. Elvégre óvónő is lehet férfi -igaz, arra már kitaláltak az ovodapedagogus összefoglaló nevet.
2016. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1. Nekem női védőnőm van, egy alkoholista banya. Nemhogy szoptatási tanácsokat nem, de hozzátáplálással kapcsolatban meg semmiben nem segített.

De örültem volna, ha valaki segít, tök mindegy, hogy férfi, vagy nő.

Az nem derogál téged, hogy a szülészek férfiak többségében????


Kérdező: szerintem nagyon jó, ha ilyen céltudatos, mert akkor már most sokat és jól tanul, hisz minimum egy főiskola a cél. De lehet akár csecsemőápoló, vagy gyerekorvos is.

2016. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet védőnő, és a diplomába is így kerül bele.


A szakon járt felettünk egy srác, és igazából teljesen komolyan vett mindent.

Semmivel sem tud kevesebbet, mint a frissen végzett, huszonéves lányok, akik terhességet max. gyakorlaton láttak.

2016. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy fura lesz tőle szoptatási tanácsot kapni, de semmivel sem tud kevesebbet a témáról, mint az a fiatal lányka, aki nálunk van védőnőként. Kicsit fura, mivel én most várom a harmadikat, és nála még csak tervben sincs a gyerekvállalás, és mindent a nagykönyv szerint képzel el.

Talán abból a szempontból még előnyös is lehet, hogy az ő szájából az apukák is komolyan fogják venni, hogy a pelenkázás nem női munka, és a gyereknek az apjára is szüksége van!

2016. dec. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő lehet fiú. Az én fiam is elvégezte Szegeden, de később orvoslátogató lett.
2016. dec. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Vedofi.

En ismerek egyet.

2016. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!