Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 ev koruli gyermeked kb....

17 ev koruli gyermeked kb. mennyi penzt oszt be havi szinten, ha csak ennivalot kell vennie?

Figyelt kérdés

2017. jan. 28. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En 17 eves vagyok, 3000-t kapok kajara egy hetre. Ugy, hogy reggel 7-tol kettoig ott vagyok+ heti ket nap 4ig/fel 5ig. Ugy, hogy nem bejaros vagyok. Van amikor peksutemenyeket eszek meg gyumolcsot, van amikor veszek csaszarzsemlet meg mondjuk feketeerdo sonkat meg valami sajtot (nem trapistat, mert az nem valami minosegi, nem vagyok oda erte), zoldseget, salatat meg szoktam vinni smoothiet. Inni asvanyvizet szoktam, nem szeretem az uditoket.
2017. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
69%
A 2-3000 kb reális
2017. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az eddigi valaszokat koszonom!
2017. febr. 1. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak déli kajára kell akkor havi 7x4 kb. Napi egy ezres jobb helyeken úgyse nagyon olcsóbb egy ebéd leves+főétellel.
2017. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A zsebpénzem felét. A másik felét félrerakom. Jó lesz az még szűkösebb napokra :).
2017. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!