Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit képzel ez a gyerek magáról?

Mit képzel ez a gyerek magáról?

Figyelt kérdés
Most voltunk unokatestvéreméknél akinek a fia le se jött az emeletről köszönnöni, mert neki: tanulnia kell. Ez azért durva. Mondtam is a szüleinek, hogy azért el kéne vele beszélgetni kinek hiszi magát, én már rég lerángattam volna a gyerekem a vendégekhez. Minek ilyenkor tanul? Tanulhatott volna korábban direkt szóltam nekik 4-kor hogy megyünk úgy 6 fele, mert nekem úgy jó. Most értünk haza úgy fél órája, és végig az emeleten volt mintha ott se lennénk. Csak szerintem felháborító?

2017. febr. 2. 21:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Minden gyerek ilyen. Miért menne le a felnőttek közé ha nagyon úgy se tudnátok miről beszélni? A szülei dolga hogy neveljék te ne háborogj mert ha visszahallja legközelebb se fog lejönni. Én már nem élek a szüleimmel de tini koromban én is max egy köszönésre mentem le.
2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
45%
Szerintem nem kell ennyire nagy dobra verni. Majd benő a feje lágya a fiúnak.
2017. febr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
96%
Mégis mit képzelt magáról komolyan, úristen hogy a gyerekeknek a tanulás a munkahelye és mert megtanulni mert gondol a jövőjére...felháborító.
2017. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
99%

Ha én lettem volna a gyerek anyja, megmondtam volna, hogy inkább ne is szaporodj, ha ilyen miatt megrángatnád a kölyköd. A másik, hogy ha a saját házamban lenne pofád igy beszélni a saját fiamról, úgy rúgnálak ki onnan, mint macskát szarni. Inkább te mit képzelsz magadról..

Egyébként is, fuhh, szóltál délután 4-kor, hogy mentek, úristen, a gyerek attól még ugyanúgy kap házi feladatot ma is, meg ugyanúgy kell másnapra tanulni, mint akkor, amikor nem tiszteled meg azzal őket, hogy elcsörtetsz hozzájuk -.-

2017. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
4 után ment haza a gyerek, gondolom nem kevés házival, lehet doga is lesz másnap. Én például nehezen tudtam visszaülni tanulni, ha benne voltam, nem akartam abbahagyni. És gondolom a gyereknek nem te vagy a világ közepe, hogy 4-kor odaszólsz és ő 6-ra disz magyarba vágja magát.
2017. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

?!?szerintem az a kérdés te mit képzelsz magadról???

nem ment le mert nem kíváncsi rád, önző is vagy, akkor mész mert neked akkor jó, lehet nekik meg nem volt olyan jó...

amúgy mivel lett volna jobb ha muszájból jópofizik???

nagyon unszimpatikus a hozzászólásod, valószínű a gyereknek se vagy szimpi, lehet a szülőknek se :D

2017. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj de neked én se köszönnék.

Mit képzelsz te magadról hogy eldöntöd hogy ő mivel foglalkozhat? Ráadásul tanult...

Ha ilyen kis felháborodós vagy lehet el kéne gondolkozni hogy esetleg nem vagy túl szimpatikus neki sem, és inkább kifogásokat gyárt.

Nézzél körül a saját házad táján mielőtt másokat fikázol.

2017. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak neked! Vagy külön kizárólag a gyerekhez mentél? Én egyébként még huszon évesen is mikor anyukámmal laktam szándékosan kerültem a számomra nem szimpatikus vendégeit! Szerintem a gyerek sem bír téged, bár nem csodálom... A szülők helyében elhajtottalak volna az biztos!
2017. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerinted felháborító. Valószínűleg nem vagy a kedvenc rokona. Amúgy meg ha mi megyünk sógoromékhoz ahol kamasz fiú van beköszönünk neki és nem várjuk el hogy elénk szaladjon mindent eldobva.


Neked sincs gyereked az tuti...

2017. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Es mit kepzelsz te magadrol? Mert te vagy az angol kiralyno azt gondolod hogy amikor neked jo kedved ugy tartja es unatkozol otthon,atcsortetsz,es neked mindenaron koszonni kell,sot evvel a kerdeseddel szinte "hodolatokat"varsz. Idiota,onzo,es bekeozelt vagy,mar ne is haragudj ,de en se koszonnek neked,es pl.en ha az egyetemi vizsgamra tanulnek az orvosi karon,biztos nem fuggesztenem fel egy masodpercre sem azert hogy momentan teged lassalak. Sorry..ez van.
2017. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!