Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek el lehet engedni...

Szerintetek el lehet engedni egy 16 éves kamasz fiút szórakozni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy elengedjem-e a fiamat a barátaival mert nem egy jó gyerek és félek, hogy valami bajba kerül. Egy 16 éves gyerekben meg lehet bízni?

2017. febr. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kerdes hogy egy 16 evesben meg lehet-e bizni, hanem hogy konkretan a fiadban meg lehet-e bizni.

Azert kerdezz ra hova mennek, de csak ugy kivancsisagbol. Vannak helyek melyek sima szorakozohelyek, eleg ismertek es semmi extra, de vannak amik inkabb hirhedtek...

2017. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Mi ennyi idősen már szinte kedvünkre jöttünk-mentünk,persze volt egy időpont amikorra haza kellett érjünk és tudni akarták a szüleink mikor merre járunk,de konkrétan engedélyt nem kértünk,ha mehetnékünk volt. Megbíztak bennünk,és mi nem éltünk vissza vele (tudtuk akkor vége lenne a"jó világnak"),mindig megmondtuk hová megyünk es időre otthon voltunk,vagy ha nem legalább egy sms-t küldtünk. Ezt csak te tudod eldönteni,te ismered a fiad. Viszont ha nagyon visszafogod az is visszaüthet. Láttam az egyetemen a kollégiumban "mama kedvenceit",akik végre "kiszabadultak" otthonról. Hát inkább nem részletezném...
2017. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

En mehettem anno, sosem rugtam be. Ferjem szinten alig ivott. Tinikorunktol vagyunk egyutt.

Lanyom osztalytarsa szamolatlanul issza a palinkat, sort.

Minden heten bulizik. Cigi...

En ot nem engednem.

2017. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tartod jó gyereknek akkor ne engedd.
2017. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
nehogy elenged!!! bilincseld a radiátorhoz.. fuck logic
2017. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!