Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ülnek otthon a gép...

Miért ülnek otthon a gép előtt és miért járnak csak kocsmába szórakozni a 15-16 évesek?

Figyelt kérdés
Nem ismerek olyan korombelit, aki ne egész nap a gép előtt ülne és ha szórakozni mennek, akkor is csak kocsma vagy diszkó, hogy halálra igyák magukat. A parkok és könyvtárak üresek, nem lehet sehol sem ismerkedni újak után és a régiek se mozdulnak ki. Ez miért van?

2016. aug. 21. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha járnál iskolába, ott is találkozhatnál velük.
2016. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jééé...én nem ilyen vagyok...:D

Marslakó?:D

2016. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es Járok iskolába, de ott kedvetlenül ülnek és nyomogatják a telefonukat, majd hazamennek és folytatják. 2-es Tisztelet a kivételnek. Kihagytam igaz.
2016. aug. 21. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Mert manapság ilyen az élet :) Ha a barátaid is így élnek, te is. És ha annyi stressz, és teher jön rád, mint egy mai diákra, akkor a legkönnyebben fognak lelazulni, alkohollal, és dohányzással :) Ez ilyen, nagy részüket ha kimozdítják, vagy segítenek nekik benne, akkor ebből kigyógyulnak, már ha ebből ki lehet.

18/F

2016. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
miért menjünk könyvtárba? ott van otthon a nete, 10000000 szer annyi adattal mint a legnagyobb könyvtár az országban.
2016. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DeMoR ***** válasza:
94%
figyelj ... ez ilyen ... mert vagy otthon ül az ember ... vagy szórakozó helyekre megy ami meg manapság szánalmas ... tele van éretlen fiatalokkal akiknek marhára nem ott a helyük .. de hát persze ez egy régimódi felfogás ... haladjak a korral.. én is igyak bulizzak éljek a mának ... persze.. lehet másképp is élni a mának.. de akkor sincs a helyük a fiataloknak a durva bulikban.. :/ ... hát akkor én inkább ülök otthon .. :c .. nézek sorozatokat ... filmeket .. cikkeket olvasok .. ha van kedvem hobbiimmal foglalkozok.. bővítem tudásom.. mivel az is fontos hogy ne olyan legyek mint egy lekötött szemű ló :D.. mellesleg egy saját story // ma is elmentem sétálni a főtérre és pont egy olyan tipikus tudatlan bagázzsal kerültem szembe hallgatták a hülye divat zenéiket ... meg a "divatos" ruháikban ott tolták a képembe magukat... -.-"" fuu még megijedtem x,,d .. meg is fordultam és mentem az erdő mélyére sétálgatni :D .. ott sokkal kellemesebb volt.. jobb néha a magány mint az ilyenek közt lenni :/ ... és néha könyvtárakba is megyek persze .. vagy könyves boltba ... :3 .. meg a barátokhoz szoktam menni és kész.. amúgy mellesleg azok a barátok ... barátok .. nem pedig csak "haverok", "face-ismerősök" xd.. nekem kb hirtelen ez gyors kis össze-vissza szösszenet jött most igy össze :D ... szép napot :3
2016. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MZ.per.X ***** válasza:
Hát én azt látom hogy a parkok is tele vannak fiatalokkal, a könyvtárak meg soha nem voltak népszerűek ebben a korosztályban.
2016. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!