Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ez 18 éves lányoknál?

Normális ez 18 éves lányoknál?

Figyelt kérdés

Lányom és barátnője késő este telefonálnak. Lányom ilyenkor nagyon hangosan nevet. Lakókocsikról diskurálnak,nem értem hogy 2 lányt mért érdekel ennyire ez a téma. Újabban pedig nevetés helyett k betűket mond. "Kkk" ha valami vicces.

Aggódjak?


2017. márc. 1. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan, miért kéne aggódnod? 😅

Tinik.

2017. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért kéne?
2017. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
23%

Az előttem szólóval nem értek egyet! A két lány valószínű mentális zavarokkal küzd. Én az édesanya helyében értesíteném a lánya baratnőjének anyukáját! További orvosi kezelés ajánlott!


De az is lehet hogy csak nyaralni mennének Horvátországba :D

2017. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Valami biztosan nem stimmel náluk. Ez kb. a 12-14 év közötti lányokra jellemző.
2017. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én ennyi idősen már dolgoztam,nem telefonáltam egész nap. Örültem,ha a napszám után este ágyba lehettem és elaludtam.

3 as válaszoló köszönöm,egyet értek. A barátnője anyukája hívta fel rá a figyelmet,hogy hangosan nevet. Felvetődött,hogy halláskárosult-e,de a vizsgálaton nem tapasztaltak semmi kirívót. Egyébként osztálytársnők. Mindenképpen beszélni fogok Katival. A nyaralás lehetséges,de ha kérdezem csak hárít.

2017. márc. 1. 19:52
 6/13 A kérdező kommentje:
4es válaszoló: Lehetséges. Furcsa az is,hogy mostanában az első osztályt emlegetik. Visszavágynánank?!
2017. márc. 1. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
:O
2017. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Na, én 18 éves vagyok, szerintem teljesen normális. Amíg kolis voltam, mi is gyakran sokáig fennmaradtunk, és kb. éjfélig beszélgettünk.


Lehet, hogy azért beszélgetnek lakókocsikról, mert valami nyaralást szerveznek. A kkkk hangadás is teljesen normális, vannak, akik szoktak ilyet. A lányodnak nincsenek mentális problémái, nyugodj meg.

2017. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is éjjel beszélünk telefonon, mert nappal nincs rá ido :D

Ez már egy más világ nem a napszámról szól. Törődj bele

2017. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi furcsa. Talán kicsit éretlenebbek ,de istenem legyen fiatal ,élvezze amíg tudja.

Egyébként valószínűleg valami "belsős" viccről lehet szó amit te nem értesz. Nekünk is vannak ilyenjeink és nem 14 évesek vagyunk.

Nálunk mostanában a lángos a poén (hosszú sztori) de ha említi a lángos szót és én nevetek nyilván nem érti ,mi bajom van:DD

2017. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!