Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows xp-m van, szeretnék...

Windows xp-m van, szeretnék androidra programokat írni, milyen fejlesztőkörnyezetet javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 21:30
 1/8 Tengor ***** válasza:
Eclipse
2014. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Android SDK Eclipse-et tartalmaz, de érdemes lehet kipróbálni az Android Studio-t is, utóbbi bár még előzetes változat, de ismerek olyat, aki már ezt használja fejlesztéshez, és első látásra nekem is szimpatikusabb volt, mint az Eclipse.
2014. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Linuxot.


A Windows XP nagyon lejárt már.

2014. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább Win7/8/8.1-et...


Amúgy Android Studiot próbáld ki.

2014. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eclipse-t próbáltam már, valahogy nem akar menni :( ezt az android studiot megnézem :)
2014. márc. 22. 11:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem akar menni?
2014. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Edmond Pihe válasza:

Első sorban lépésről lépésre kell feltelepítened a programokat ami kell az android-ra való fejlesztéshez.


Első lépésként telepítsd fel a jdk! Enélkül nem indul el az ADT.


Második lépés az hogy töltsd le az sdk-t amit itt találsz meg: [link] (ki csomagolod és elindítod az sdk managert. ha nem indulna el akkor ugyan ezen az oldalon találsz kérdéseket és válaszokat azokra hogy miért is nem indulhat el.)


Végül én ajánlom hogy keress tanárt. Sokkal egyszerűbben és gyorsabban tudnád tanulni, de ha nem sikerül összehozni hogy tanárra tanulj akkor ajánlom az u.n. Android App Képzés c. sorozatot ahol magyarul tanulhatsz videók alapján. BME-s tanárok mutatják be hogyan is kell nekiállni ennek. A sorozatot az ncore oldalról le lehet tölteni!


Ha valamiben segíthetek valakinek akkor meg találtok a fb/pihedy vagy a pihedy@gmail.com címeken.

Remélem segítettem!

2014. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Eclipse használatához tele van a net doksikkal. Közérthetőkkel. Angolul. Ha az nem megy, inkább nem is erőltesd az egészet; tanulj akkor inkább angolt első körben.


Ha ennyire problémát okoz egy Eclipse IDE használata, akkor tényleg nem vagyok benne biztos, hogy androidos fejlesztéssel kéne próbálkoznod. Előbb ezeket a gondokat küszöböld ki.

2014. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!