Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves fiúnak ajándék ötletek?

14 éves fiúnak ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 23:38
 1/9 anonim válasza:
75%

Hát így, bármilyen szempont nélkül nehéz mondani...

Pl: gördeszka, telefon, tablet, focilabda, hajzselé, könyv, egyedi telefontok, ha szeret rajzolni akkor külömböző rajzos eszközök, dvd, gépre játék, hangfal, zenekaros pulcsi, háziállat, hangszer

Remélem azért segítettem :)

2017. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
61%
Hát attól függ, hogy mennyit szeretnél költeni rá és, hogy mit szeret csinálni az embered.
2017. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hogy mennyiért. Na meg ki neked a fiú? És mit szeret?

Lehet könyv, óra, szg-es játék, pénztárca, táska, akármi.

2017. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vendégségbe megyünk rokonokhoz és a szülőknek már megvannak az ajándékok de a gyerkőcnek még nincs. A pénz nem számít!
2017. márc. 9. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
ilyen esetben én egy klassz könyvre vagy vmi menő pólóra szavaznék.
2017. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megvettük az ajándékot :)! Jbl charge 3at választottunk. Szerintetek jó lesz? :)
2017. márc. 11. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
60000 ft hangszóró, nem vagytok kiss pályások. Te vagy az Joh bácsi?
2017. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha erre van szüksége, akkor nyilván jó lesz. én speciel nem tudnék vele mit kezdeni, max eladnám.
2017. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Beszéltünk a szülőkkel és ez volt a vágya. Mi meg megvettuk neki a szulei nincsenek olyan helyzetben jelenleg de szerencsere mi igen :)
2017. márc. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!