Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, hogy reagálnátok ha...

Anyukák, hogy reagálnátok ha a 2 hét múlva 13 éves lányotok azzal állna elő hogy toppról gyerekmelltartóra szeretne váltani. Megengednétek?

Figyelt kérdés
A gyerekmelltartó olyan mint a rendes csak kisebb nincs benne merevítő és épp csak annyi benne a szivacs hogy ne üssön át a mellbimbó.egyébként a méretem 70/A

2017. márc. 12. 17:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok ugyan anyuka, de ha az leszek mindenképp megengedném. Nekem is A-s a mellem és nem tudnék egy topban létezni, annyira azért nem kicsi, meg az átlátszik. Remélem megengedi anyukád!
2017. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 10 éves korom óta van cicifixem. Tudjárok az a kis sport melltaró szerűség két spagetti pánt, ilyenek. De már vannak merevítősök is amikből kiszedtem. Amúgy 75A az összes.
2017. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
12-13 évesen már B-kosaras melltartókat hordtam. Lányom most 10 éves, most kezdett el nőni a melle, lassan nála is aktuális lesz a melltartó, természetes, hogy kapni fog, ha szüksége lesz rá.
2017. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. Ha anyud ellenkezik, akkor mondd meg, hogy az oszt. társaid is ilyent hordanak, meg hogy ha fázol átlátszik a cicibimbód és nagyon kellemetlenül érzed magad ez miatt.
2017. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Bár még csak 20 éves vagyok, de válaszolok. Megengedném, sőt, felajánlanám. Sajnos én még 9.-es koromban (13-14 évesen) is topot hordtam, pedig már minden lány osztálytársamnak melltartója volt. Nem az agyon pushupozottra kell gondolni, de pont arra volt jó, hogy nem látszott át a mellbimbó. Engem annyi idősen még egyáltalán nem érdekeltek ezek a dolgok, anya pedig nem erőltette. Így 20 éves fejjel pedig vérciki visszanézni a fényképeimet, mert szinte mindenhol teljesen látszik a cicim a top alatt mellbimbóval együtt. Iszonyat gáz. :(
2017. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%

Nyugodtan kérj, biztosan megengedi, ez teljesen normális ilyen idősen. Ha valamiért mégis nemet mondd érvelj azzal, hogy a többi lánynak is van már, vagy hogy a fiúk csúfolnak. Ha még így sem engedi, vedd meg magadnak zsebpénzből (ha nincsen zsebpénzed, akkor nem tudom...).


Egyébként én 11 évesen kezdtem el sportmelltartó szerűséget (nem tudom pontosan mi volt, lehet, hogy ez a gyerek melltartó) hordani, először azt hiszem 75A-t, majd fokozatosan egyre inkább áttértem a rendesre. 13-14 évesen már rendeset hordtam. Nagyjából 14 éves koromtól állandónak mondanám a méretemet, most 80B, de mintha kezdene eltolódni a C felé.


Ne riasszanak el azok az állítások, hogy a melltartó kényelmetlen, meg szorít. Csak meg kell találni a megfelelőt és akkor nem lesz kellemetlen már 2-3 óra viselés után. Persze ha nem szükséges én sem hordom, mert minek? Otthon úgyse érdekel senkit.


Remélem anyukád megengedi. :)

16/L

2017. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Én igazából már felpróbáltam amit kinéztem amikor a barátnőmmel voltunk ott (a szüleim másik boltba voltak) és tök kényelmes úgyhogy ettől nem tartok
2017. márc. 14. 18:54
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves vagyok. És anyukáknak tanár. Engem se vilagosít fel még a menstruáció tól sem. De simán megengedte. Én a C&A van vettem anyukámmal az elsőt és csak fel kellett próbálni mert nem hitte el hogy akkora a "mellem,,
2017. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megengednem. A lanyom 11 eves, de mar 1 eve hord topot, most valtott at melltartora, de hat ha egyszer a mellmerete miatt muszaj, muszaj. :)
2017. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 voltam, amikor olyan melltartót kezdtem el hordani, amilyenről te beszélsz. 13 évesen meg már rendes 70/A-s melltartóm volt.
2017. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!