Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, hogy reagálnátok ha...

Anyukák, hogy reagálnátok ha a 2 hét múlva 13 éves lányotok azzal állna elő hogy toppról gyerekmelltartóra szeretne váltani. Megengednétek?

Figyelt kérdés
A gyerekmelltartó olyan mint a rendes csak kisebb nincs benne merevítő és épp csak annyi benne a szivacs hogy ne üssön át a mellbimbó.egyébként a méretem 70/A

2017. márc. 12. 17:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy reagálnék h elmennénk melltartót venni. :) de az én anyum is problémás volt. Kb ennyi idős voltam, kértem h vegyen nekem borotvát h leborotváljam a hónom alját, nem vett, azt mondta minek? Meg h nem kell az még nekem! Holott már szőrös volt rendesen... én nagynénémtől kértem "segítséget " ő vett nekem borotvát és leborotváltam. Volt is belőle balhé mert anyám kiakadt h miért nem vele beszéltem meg a dolgot stb? Durva mi? És még én voltam a szemét. Ja és én ennyi idősen még toppot sem hordhattam pedig elkelt volna. Nagy nehezen vett meg a melltartót de abból is a piacosat ami semmit nem tartott. Sztem oldd meg nélküle ha tudod.
2017. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, mint az előző válaszoló. Ha anyukáddal végképp nem tudod megbeszélni, akkor keress valami rokon nőt , aki megért és tud neked segíteni, akár elmenni veled kiválasztani. Vagy akár barátnő anyuka, bárki akiben megbízol stb.

Egy esélyt azért adj az anyukádnak, olyan pillanatot figyelj ki mikor lehet vele beszélni. Ha végképp nem akkor irány a női rokon, ismerős.

Ha ilyet nem találsz hát menj magad. Ha bemész a boltba szívesen segítenek. Nyugodtan lehetsz őszinte a bolti hölggyel, hogy első melltartó lenne, és mondjuk tesire is jó legyen stb. Még örül is neki, mert így tudja neked a megfelelőt ajánlani. Aztán felpróbálod, akár pólóra ha másképp nem engedik és kb látod kényelmes e.

Bár tudom erre kell külön pénz, ezt nem tudom meg tudod e szerezni, vagy össze tudod e spórolni valahogy, vagy tudsz e kérni rá.

Ha veszel mindenképpen vagy hármat vegyél legalább, tudd váltogatni, mosni stb. Próbálj ki több félét is, lásd, érezd a különbséget.

Amúgy ezzel nekem is fiatal koromban bajaim voltak. De végül egy rokon nő segített ebben. Bár a lánya használt melltartóit kaptam meg, de én úgy örültem neki. Vettem rá még egy szűk trikót tesin és szupi volt.

Engem csúfoltak tesi órán, hogy hogyan löcsög.

De sajnos a családomhoz nem tudtam fordulni. De amikor elmondtam, hogy a rokon hölgytől kaptam stb, akkor döbbentek rá, hogy tényleg milyen nagy vagyok. Meg az, hogy csúfoltak a suliba az is nyomós érv volt már így utólag. Később már kaptam, igaz piacos, melltartókat. De volt.

Szóval először anyukád őszintén, aztán ismerős hölgy, ha sehogy nem megy egyedül.

Majd írd meg mi hogy intéződött! Engem nagyon érdekelne! De szerintem a többieket is!

2017. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 Marvel_girl válasza:
Igen
2017. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
#38 vagyok. Miert pontoztatok le 15%ra? Egy szoval se mondtam h nem vennek a lanyomnak. Azt mondtam h a gyerekek cikiztek h nem huztam kis toppot mint ők a szunyogcsipeseikre. :)
2017. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Én már 12 évesen is melltartót hordtam 13/l
2020. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!