Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, hogy reagálnátok ha...

Anyukák, hogy reagálnátok ha a 2 hét múlva 13 éves lányotok azzal állna elő hogy toppról gyerekmelltartóra szeretne váltani. Megengednétek?

Figyelt kérdés
A gyerekmelltartó olyan mint a rendes csak kisebb nincs benne merevítő és épp csak annyi benne a szivacs hogy ne üssön át a mellbimbó.egyébként a méretem 70/A

2017. márc. 12. 17:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Igen
2017. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Sokadszor látom ezt a kérdést kiemelve. Március 12. óta még nem merted megkérdezni anyukádat? Hidd el, ez nem ekkora dráma. Kérdezd meg nyugodtan! Ha így haladsz, még 18 évesen is ugyanezt fogod kérdezgetni! :(
2017. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan kérdezd meg! Ha elmondod neki, hogy a fiúk megjegyzést tettek, hogy látszik a bimbód, meg rossz érzés, amikor futsz, biztos megengedi! Meg nem akarod, hogy azt bámulják.... Ezek remélhetőleg számára is elfogadható érvek, mert nem azt mondod neki, hogy divatból szeretnéd, vagy azért, hogy nagylányosabb legyél.
2017. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Én korán érő lányka voltam és 12-13 évesen már normál melltartóm volt. Azért általános suli végén szerintem már mindenki kezd váltani először merevítő nélkülire utána meg merevítősre. Egyébként ha anyukád nem akarja elfogadni akkor is felnősz, szóval szerintem menjetek együtt vásárolni és meglátja hogy mennyire nagylány vagy már.
2017. ápr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Simán. Ilyenkor már bőven kell.
2017. ápr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

#35 vagyok, és kihagytam egy szót

simán megengedném

2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
31%
Miert kell ezt sllandoan kiemelni? Mar tobboldalnyi valasz van....mire varsz?
2017. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
19%

Szia! Engem nem zavart a cicim merete, jol ereztem magam kis topp nelkul, de az osztalytarsak lanyok fiuk is cikiztek h nekem nincs. Pedig csak szunyogcsipeseik voltak, de rahuztak a toppot es gaznak lattak h nimcs rajtam melltarto. Most ott tartunk hogy azota is csak sportmelltartot huzok vagy toppot (ha olyan ruha kell johet a melltarto, C kosaras vagyok), viszont ha nem latszik at akkor meg azt se veszek fel, pl jó sötét felsőknél. Ês ez senkit nem érdekel.

Üdv 21 menyasszony ;)

2017. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
50%
Utolso vagyok, egyebkent igen, vennek neked ha anyukad lennek. Ha elkezdene noni a lanyom cicije es mondjuk egy kicsi mar van is neki, akkor megkerdeznem h r-e egy kis toppot kiprobalni, vagy huzza fel az enyemet a szekrenybol hogy kiprobalja milyen erzes. Ha tetszik akkor veszunk neki is.
2017. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azért imádkozok, hogy ne ilyen anya legyek, hogy a lányom ne merjen ilyeneket se megkérdezni tőlem. Ez annyira szomorú. Mi lesz később a komoly dolgoknál? És teljesen biztos vagyok benne, hogy az anyja azt hiszi ő milyen példás anyuka...
2017. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!