Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elegem van az osztályomból!...

Elegem van az osztályomból! Mindenki egy nagy sznob! Ez meg fog változni?

Figyelt kérdés
7.-be járok és szörnyű az osztály. A "menők" mindenkit kiröhögnek, szivatnak, semmi sem jó neki, folytonosan lázadnak, és ebből már nagyon elegem van. E z elfog múlni? ha igen mikor?
2010. máj. 11. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

nem fog hidd el és nem ők a sznobok, hanem a stréberek

amúgy meg ha nem akarod ezt tovább elviselni barátkozz velük és hidd el 1 idő után neked is az a nézeted lesz mint nekik és nem így gondolod(feltéve ha téged még nem soroltak be a stréber sznob seggnyaló kategóriába)

2010. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én a kettő között vok. 1-2 bnőm pont a "menőktől" van 1-2 ajótanuló csendesebb lányoktól... , de én nem akarok olyan lenni mint ők! és a másik ez az örörkös strébrség. most mit zavar vkit az hogy a másik jó tanuló??? ha folytan nyalizik a tanárnak és állandóan keresztbe tesz az szt.társainak, akkor oké, stréber, de már lassan azokra is ezt mondják aki kap 1 db ötöst...gyerekes... és a fiúknak is folyton ezek a lázadó csajok jönnek be, akik meg nem olyanok, azokra magasról ejtenek....
2010. máj. 11. 18:22
 3/15 anonim ***** válasza:
nyugi,fiú vagyok,de ha lenne egy nem köcsög csaj,aki nem röhögne ki és menne oda a bukó nagykemény beszólogató pofátlan hülyékhez,nem nézném le a lányokat. Azért ők azok,akik elég sokszor kiközösítik azokat akik jobban tanulnak 4-esnél.....
2010. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
értelek..:S nálunk is sok esetben a fiúk normálisabbak, mert ezek lányok őrület amit csinálnak...
2010. máj. 11. 18:57
 5/15 anonim ***** válasza:
nem fog elmúlni.. menő mindig is lesznek (H)
2010. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem lehet,hogy csak azért látod így mert te nem vagy közöttük?hidd el ha köztük lennél akkor rögtön másképp látnád a helyzetet.ÉN is azt tanácsolom,hogy barátkozz össze velük[segíts nekik házit írni mert az mindig nyerő főleg ha nem valami jó tanulók]és akkor nem fognak bántani,az hogy másokat bántanak az nem tartozik rád.Tudom,hogy védeni akarod őket,de akkor megint téged is szivatni fognak.Ez olyan mint egy totemoszlop.És te jelenleg a legalján vagy.:S

amugy meg a fiúkról annyit:Azért azt ne várd el,hogy abból álljon egy járás,hogy nézze ahogy tanulsz:D

A fiúknak azért jönnek be a lázadozó lányok,mert azok "izgalmasabbak".

Amugy elfog múlni azonnal amikor majd rájönnek,hogy sz@rul tanulnak és segítség kéne,de hát akik jó tanulók azokat már halálra szivatták és nincs kitől segítséget kérni mert azért a tanárok sem usznak a szabadidőben.

13/L

2010. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

figyu gondolom h általánosba jársz, mert a gimiben már sokkal normálisabbak a srácok is meg a csajok is. nálunk az a ciki, ha valaki 4-esnél rosszabb jegyet kap... Ennyit tudok nekik mondani!

Mellesleg ök cseszik el az életüket... (már hha rossz tanulók...) és ezekböl leszenk a profi k*rvák.Egyébként irigykednek, azért piszkálják azokat akik 5öst kaptak xP

2010. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

uhh előző vagyok:

és nehogy beállj a sorba! ne barátkozz már velük, tiszta lükék! legyél olyan amilyen lenni akarsz, csináld azt amit szeretnél! Hidd el sok ember így szeret,és ezek az emberek számítanak! Kit érdekelnek az ilyen vihogós ribik :)


és csak akkor fognak szivatni, ha engeded nekik:) találj ki ütős beszólásokat, azoktól majd befogják a kicsi szájacskájukat! ;)

2010. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

bocs hogy ilyen sokszro irok, de ezek egymás után jutnak az eszembe :P

2010. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésedre, hogy ez meg fog-e változni, ezt felelem: Te fogsz megváltozni. Felnőttként tudni fogod megkülönböztetni a lényegest a lényegtelentől.
2010. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!