Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy van az, hogy tele van az...

Hogy van az, hogy tele van az oldal sznob milliomos örökösökkel?

Figyelt kérdés
Azzal gondolom mindenki tisztában van milyen kis hazánkban a helyzet, én pl örülök, ha van munkám és tudok mit enni és még marad is ruhára, ehhez képest itt minden kérdésnél megy a fikázás, hogy pfúj kínai, de szánalmas vagy ha deichmannban, vagy olyan üzletben vásárolsz, ahol nem félmilla egy termék. o.O
2011. okt. 6. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
all is know is EVERYBODY LOVES ME!
2011. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez magyarország. Ne várj többet. Szar itt minden. A sok milliomosnak meg azért megy jól mert sunyiba jutnak sok pénzhez. Örökösök pedig csak elb*szák a sok pénzüket és kész. De aki tisztességes normális ember azt manapság nem tisztelik. Ez az ország jelenlegi állapota. És úgy szar ahogy van!
2011. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
...vagy csak egyszerűbb fikázni azt, aki kérdez... aztán ki tudja ellenőrizni, hogy ki hol veszi a cuccait...
2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan csak szeretnének olyan helyeken vásárolni! Nem hiszem,hogy olyan túl sokan megtehetnék,hogy olyan helyeken vásároljanak ahol több 100e ft-ért kapnak ruhát.
2011. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ha név nélkül kommentálsz akkor nem tök mindegy, hogy eredeti louis vuitton táskád van-e vagy sem? Grat, ha megveheted, de ebben az országban ez azt jelenti, hogy valszeg nem becsületes úton van rá pénzed vagy szüleidnek. Szvsz anyuciapuci vagy 50es kopaszodó pasid pénzéből guccit venni gázabb mint a deichmannban vásárolni..
2011. okt. 6. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Ehh ha lenne is itt bárkinek 50-es kopaszodó pasija, az is szerezte valahonnan a pénzt. :D De ahogy olvastam ezt a kérdést, egy foreveralone.hu-s diagram jutott eszembe: Meglátsz egy jó kocsit az utcán. Mi jut eszedbe? *pici rész a körből* aztaa de király kocsi! *baromi nagy rész* Ez az ember biztos lop, csal, hazudik.

Pedig elárulom, hogy nem csak így lehet pénzhez jutni. Apukám informatikus, tisztességesen dolgozik napi 12 órát, és nagyon jól keres. De biztos csak kamuzik nekem, és valójában drogdíler, vagy lop. :,) A kérdésre válaszolva - a fölösleges pofázás után persze -, nem mindenhol csak minimálbérből élnek. Én mondjuk eleve tehetősebb környéken lakom, nem sok ismerősöm van, aki ne tudná megtenni, hogy évente többször menjen külföldre nyaralni. Persze nyilván nem csak az itteniek nézik a gyk.hu-t, de ugyanilyen téma az, hogy itt a fiúk/férfiak azt írják nagyrészt, hogy jók a kismellű lányok/nők is, élőben pedig nem ez a tapasztalatom. Ezzel persze nem a férfiakat akarom degradálni, mert ismerek sajnos nem egy nőt, aki csak a pénzéért van a barátjával, itt meg mégis azt írja mindenki, hogy inkább él szegényen de boldogan, mint gazdagon de boldogtalanul. Amúgy csak példának írtad, de pl. szerintem se éri meg a Deichmannban vásárolni. :D Jók a cipők árai ugyan, viszont hamar tönkremegy a többségük. Én helyette főleg kínaiban vásárolok, szóval mégcsak azt se lehet mondani, hogy az számomra a lényeg, hogy min. 9127465forint legyen egy cipő. :,)

2011. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, de az én szüleim becsületes úton keresnek annyit, hogy vehetnék guccit, ha akarnék. Az más kérdés, hogy nem akarok, mert számomra nem az jelenti egy ember értékét, hogy milyen márkájú a táskája.


Én azért igyekszem legalább európai ruhákat venni (ha magyar nincs is), egyrészt mert azt gondolom, hogy a kínai a munkavállalók sanyargatása miatt olyan olcsó, másrészt pedig mert felelősnek érzem magam az európai ipar fenntartásáért. Nem nézek le senkit, aki a kínai boltba megy, de aggaszt, hogy sokan, akik megtehetnék, hogy magyar vagy európai árut vesznek, nem veszik a fáradságot, hogy megkeressék. Persze én sem vagyok szent, nekem is van pár kínai pólóm.


Amúgy nem én vagyok az, aki lehurrogja itt a kínaiban vásárlókat, csak az az állítás nem tetszett, hogy mindenki becstelen, akinek pénze van.

2011. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Apuci pénzét könnyű költeni, de nem tudom hány olyan fiatal 20 év körüli van aki ÖNERŐBŐL megengedheti magának azt a luxust. A divat úgyis mindig változik, én nem 5évre veszek cipőt hanem 1-2 szezonra, a deichmanos, kínai, akármilyen is kihúzza addig.
2011. okt. 6. 21:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom túlragozni, de teljesen megértem az álláspontod, én ugyanígy gondolom.

(Más jellegű, de a fogyókúra részlegen is elég sokat megfordulok, és mást sem olvasok, mint egyél csirkemellet csirkemellel, meg apámnak a kisf@szát... Na, hát pl mi sem engedhetjük meg a minden napos csirkemellet, nemhogy minden étkezésre... Kb heti 2x eszünk csirkemellet, de sajnos tudom, hogy van, aki még ennyit sem engedhet meg. Csak egy példa volt.)

2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Ha véletlenül egy LV táskával kapcsolatos kérdést látok, van minimum 5 olyan válasz, hogy "fú de gáz kamut venni, nekem eredeti van, és nagyon jól bírja..." meg ennek a többi fajta megfogalmazása. Nos, én nagyon örülök, hogy egyes emberek ilyen jól élnek, de nekem valószínűleg soha a büdös életben nem lesz pénzem eredeti LV táskára. Jó hogy egyesek dicsekedni járnak fel ide.
2011. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!