Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok ha az...

Szülők! Mit szólnátok ha az érettségi előtt álló 18 éves fiatok nem tudna még semmit?

Figyelt kérdés

azt se tudja mi a tétel


nem készül fel és nem is érdekli


félős gyerek nem beszél senkivel az osztályba segítségre se számíthat



2017. ápr. 15. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem csak azon a pár héten múlik, amit érettségi előtt tanul.

Ha az elmúlt négy évben tanult rendesen, akkor meglesz az érettségi. Ha eddig is csak melegedni járt be, akkor meg borítékolható, hogy nem megy át.


Továbbtanulás gondolom szóba se került. Én már nézegetném vele a gyárakat, hova fog jelentkezni júniusban.

2017. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Jó sok esze van. Szégyellném, hogy ilyen életképtelen kolkot neveltem és kozolnem vele, hogy ha az érettségije nem sikerül, akkor a minimumon kívül semmit ne várjon el tőlem
2017. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Magamat lehülyézném és sürgősen nekiállnék vele együtt tanulni és felkészülni az érettségire.
2017. ápr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
2, a gyereknek lehet, hogy ennyi esze van, de a szülő se piskóta, ha ez három héttel érettségi előtt derül ki a gyerkéről szmára.
2017. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha így tudnék csak írni, mint te, nem csodálkoznék, hogy a gyerekem is hülye.
2017. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ne feltétlen a gyereket vegyük elő. Félős...nem beszél senkivel...szakembernél jártál vele?? ez abszolút tipikus depressziós tünet, és most nem a kamaszkori depresszióra gondolok...szintén tünete a jövőkép hiánya, a motiválatlanság. Meg kellene keresni az okot, hogy miért ilyen. BESZÉLGETNI VELE! SEGÍTENI NEKI! a depressziót nagyon komolyan kell venni
2017. ápr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Senkinek nem esett le, hogy a gyerek a kérdező? Anyád helyében égne a fejem, de a saját életedet cseszed el, úgyhogy nekem mindegy lenne.
2017. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
7. miből gondolod? lehet hogy így van. nem tudhatod te sem. nem egyértelmű
2017. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Én annak idején 4 nap alatt készültem fel a szóbelire. Mivel amúgy végig jól tanultam, így pont elég volt ennyi nekem.

Azért azt nem értem a szülő miért ilyenkor jön rá hogy a gyereke nem tanult. Biztosan villámgyorsan segítenék megszerezni a tételeket és kikérdezném.

2017. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

4!


Egy 18 éves már nem gyerek.Már 13-14 évesen kell hogy legyen annyi esze, hogy képes legyen önállóan tanulni, tisztában kell hogy legyen azzal, minek mi a menete. Nem hiszem, hogy normális szülő ennyi idősen még mindennap megkerdezi, hogy hogy megy a tanulás. Ha az érettségi előtt áll, akkor valahogy majdnem 4 évet sikerült végig tanulnia. Nyilván a szülei tisztában vannak vele, hogy milyen szinten - hacsak nem végig hazudta az éveket és még nem hamisította a bizonyitvanyokat. Ha szerinted egy nagykorú, szavazati joggal rendelkező embertől még naponta számon kellene kérni a tanulmányi eredményét, vagy részletesen beszamoltatni arról, hogy milyen módon halad a tetelekkel, akkor ott valami gond van.

2017. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!