Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ahoz ha a...

Mit szólnátok ahoz ha a lányotok egy jóval idősebb pasival járna? Miért tiltanátok?

Figyelt kérdés
16eves a lány a férfi meg 36.
2017. ápr. 8. 08:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Nem kérdés hogy miért. Az apja lehetne ráadásul nagy külöbség van egy 9.es meg egy 20 éve dolgozó ember között. Én pszichológushoz vinném a lànyomat.
2017. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
68%
Hat az biztos, hogy elbeszelgetnek vele, hogy szerinte mit akar egy 36 eves egy iskolastol. A beszelgetes vegere rajonne es otthagyna :) Annyira nem lehet hulye a lanyom, hogy komolan elhiggyen egy ilyen pasinak barmit is.
2017. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt a 16 éves még agyban nagyon gyerek és éretlen, másrészt beteges, ha egy 36 éves férfi a tinikorosztályban keresgél.
2017. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

A 16évesnek komoly apakomplexusa van a férfinak meg pedofil hajlama. Ezen nincs mit szépíteni. Hiszen egy 16éves még kislány nem függ attól, h él-e nemi életet vagy se. Gondolom te vagy a kislány.. Nem kaphattál gyerekkorodba sok figyelmet.


Most várjuk a kislányunkat és netalántán rámuzdulna 16éves korába egy 36éves férfi akkor a férjem élve eltemetné a faszit.

2017. ápr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Pont így jöttek össze ismerősömék, már házasok, a lány szüzen ment férjhez huszonévesen.


Ennek ellenére szerintem is gusztustalan a férfi részéről, hogy egy tini jelleméhez vonzódik. Ha csak meg akarja dugni, az érthető, egy tizenévesnek is lehet a mai ideálhoz képest jó teste, de ha érzelmeken alapul a kapcsolatuk, az beteges.


Elég, ha a lány elgondolkodik, milyen szinten volt 6 éve, majd akkor felfogja, hogy 20 év rengeteg, nem lehetnek egy szinten.


Jóesetben a lány nem dől be a pasinak. Nem hiszem, hogy egy öreg pasi nagyobb károkat tudna okozni a lelkében, mint egy tini, de mindkettő rossz.

2017. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a lány.Nem vagyunk együtt sokkal bonyolultabba dolog. Kicsit a szüleim szemszögéből érdekel a dolog ha tudnák hogy találkozom egy idősebb férfival mit gondolnának.
2017. ápr. 8. 10:09
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a kérdésre válaszolva..


Az első gondolatom az lenne, hogy mit rontottam el a nevelésével az én lányom nem lehet ilyen butus és önbizalomhiányos, nem így neveltem. A második az, hogy tiniként mindenki csinál butaságot. A harmadik az, hogy azért van egy szint a butaságoknál is, ez meg jóval túllépi az elfogadható szintet, összetett a probléma. Felmerülne benne az apakomplexus, talán az is, hogy az apja vagy más férfi molesztálta és most ütközik ki rajta a dolog. Az is, hogy nincs rendben önmagával, miért nem tanítottam meg a lányomnak, hogy ő értékesebb, szebb, okosabb ennél. Az is, hogy rendkívül naiv, azthittem ennél magabiztosabb és ravaszabb. Felmerülne bennem, hogy kinyírom vagy kinyíratom a pasit( nyilván csak megveretném), és azt is megfontolnám, hogy van e olyan kapcsolatom a lányommal, hogy eltilthassam a férfitól.


Felmerülne, mit tud nyújtani neki, ezt próbálnám pótolni. Ha pénzt pénzzel, ha figyelmet, kikupálnám a lányomat, hogy rendes okos korabeliek is a figyelmükkel tüntessék ki.


Ha azzal jönne, hogy a pasi okos és családot akar, nagyon nagyot csalódnék a gyerekemben, hogy azt hiszi egy apuka korú ember okos, ha családot akar egy friss

gimnazistától.


Felmerülne bennem, hogy talán csak hozzá menekül a lányom otthonról és elgondolkoznék a viszonyunkon.


Visszatérnék a pasi megveretése/zsarolása gondolathoz.

2017. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
Az ilyet rendesen elítéli a társadalom, akár ki is rughatnák a férfit a munkahelyéről.
2017. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
A férfit ismerik a szülők egy ismerőse a családnak.
2017. ápr. 8. 10:31
 10/37 anonim ***** válasza:
27%

Én 17 évesen ismerkedtem meg egy külföldi férfivel, 23 évvel volt idősebb. 18 évesen két hétre ki is mentem hozzá nyaralni. Nem dobtak hátraszaltókat a szüleim tőle, de inkább csendben figyeltek.

Kb. egy év után közös megegyezéssel szakítottunk, mert én is láttam, hogy nem egy irányba tartanak a terveink.


Viszont a mai napig jó barátok maradtunk. Már 34 vagyok, férjem, gyerekem van. A férjem is jóban van vele, ismeri az előzményeket. Ha az illető országában járunk, mindig meglátogatjuk.


De kiemelném, hogy nem lehet általánosítani, mindig a résztvevők szándékain és jóindulatán múlik a dolog. Nekem szerencsém volt.

2017. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!