Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen voltatok...

Kamaszok! Hány évesen voltatok először külföldön, nyaraláson a szüleitek nélkül? Hogy élted meg?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 12:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem nyaraláson voltam, hanem egy jó barátomat látogattam meg angliában. 19 éves voltam. Kicsit tartottam attól, hogy egyedül kell repüljek, de összességében kihívásnak és egy kalandnak fogtam fel és baromira örülök, hogy nem hátráltam meg:)
2017. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%
15 évesen Japánban voltam cserediákprogrammal, utána szinte minden évben mentem valahova külföldre táborba. Élveztem, annyi idősen már nem volt arra igényem, hogy a szüleimmel nyaraljak. Kortársakkal jobb volt a hangulat, meg mindig érdekes programok voltak. Anyámékkal ha külföldre is mentünk nyaralni az is csak abból állt, hogy feküdtek egész nap a parton és rejtvényt fejtettek, mi meg foglaljuk el magunkat.
2017. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ezer éve volt, de 16 évesen Olaszországban 1 hetet iskolai szervezésben cserediákként. Imádtam minden pillanatát.
2017. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ha egy tavaszi 2 hetes angliai kirándulás nyaralásnak számítható akkor 15 évesen. Jól. Nagyon jók voltak a programok , társaság stb. szóval imádtam.


Ha kimondott nyaralás akkor 16 évesen 10 napos spanyolországi kirándulás szintén ilyen iskolai szervezésű. Ugyanezeket tudom elmondani arról is.

2017. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

18 évesen voltam először külföldön a szüleim nélkül. Részt vettem egy pályázaton, amit meg is nyertem, úgyhogy úgy jutottam ki 6 hétre Portugáliába, hogy mindent fizettek. :D Nagyon jó volt. Természetesen a nyaralás mellett dolgozni is kellett. De nagyon élveztem! :)

20N

2017. ápr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tizenhét évesen megszöktem Szlovákiába másfél hétre. A szüleim úgy tudták, hogy Budapesten vagyok. Valószínűleg elengedtek volna egyébként is, és visszagondolva felelőtlenség volt, mert ha bármi bajon esik, nem tudják, hol keressenek (viszont élveztem, és soha vissza nem térő élmény volt).

Azóta nem jártam külföldön.


20

2017. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15 és 18 évesen. Imádtam :D
2017. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
15 évesen Görögországban egy tanárom szervezte (nem kimondottan iskolai inkább olyan "elterjesztjük a suliban aztán mindenki hozzon akit akar", egy osztálytársam a családjával is ment, szóval hozzájuk csapódtam, jó volt, életem talán legjobb nyaralása.
2017. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14 évesen voltam sulis kirándulással Angliában. Király volt, de voltak más szülők meg tanárok, szóval igazából nem tudom, ez számít-e.
2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
13-14 évesen a legjobb barátnőmmel. Ő akkor 15 volt.
2017. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!