Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szerettek olvasni? Szüleit...

Mit szerettek olvasni? Szüleitek figyelik, hogy mit olvastok? Ebook vagy papír könyvet szeretitek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Igazából elég mindenevő vagyok ilyen téren, nem a műfajtól függ hogy felkelti e az érdeklődésem valami. Klasszikusok (magyar, külföldi egyaránt), sci-fi, fantasy, teljesen átlagos történet. Ha megtetszik elolvasom:) Most így lassan 19 évesen nem igazán:D De amikor kisebb voltam nézték (lásd 16 alatt) és volt amit nem olvashattam el csak amikor idősebb lettem. Papír könyvet jobban szeretek olvasni, még akkor is ha az ebook praktikusabb. Képes voltam becipelni minden nap magammal a Sárkányok táncát könyv formában amikor azt olvastam:D
2016. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha ellenőriznék mit olvasok ki is nevetném őket. Papír formában jobban szeretem, telefonon kényelmetlen olvasni. Rejtő Jenő a kedvenc szerzőm, de igazából mindent szeretek ami jól van megírva.
2016. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Tiniregényeket leginkább. :D

A lényeg, hogy mentes legyen mindenféle misztikus, nemlétező kitalált teremtményektől.

A szüleimet nem érdekli mit olvasok, meg is lepődnék, ha így 19 évesen ellenőrizgetnének.

Rendes könyv formában szeretem a könyveket.

2016. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Fantasyt olvasok minden mennyiségben, hol könyv formában, hol tabletről. A szüleim nem nagyon foglalkoznak vele, mit olvasok, néha megkérdezik a címét, de azt is inkább csak úgy "nincs jobb témám, de azért néha beszélni kéne a gyerekkel" stílusban.
2016. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sci-fi, fantasy, krimi, horror. Anya igen, mert rendszeresen cserélgetjük a könyveinket egymással. Papír.
2016. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mindenevő vagyok.:DD

Szívesen olvasok klasszikus regényeket,fantasyt és a sci-fi-n kívül mindent.:)

A papíralapú könyveket szeretem és a szüleim nem szólnak bele,hogy mit olvashatok.Néha szoktak ajánlani könyvet,ami szerintük tetszene nekem.

2016. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

A szüleim nagyon örültek neki, hogy imádok olvasni, sose szóltak bele.

Ha egy sorozatot olvasok, azt szoktam letölteni, hogy ne kelljen megvenni az összes részét (azért nem olcsók a könyvek)

Mindenfélét olvasok, főleg krimit, thrillert, fantasyt, romantikusat. Régebben (10-14) rengeteg szerelmes tinikönyvet olvastam.

Most már, hogy 19 vagyok, a könyvkereskedelemben dolgozok és elég nagy előnnyel rendelkezem a többiekkel szemben. Én vagyok az, aki ismeri a könyveket.

Valamint a munkámból kifolyólag költenem sem kell rá, elhozom a raktárból, kiolvasom, aztán visszaviszem :)

2016. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Elég válogatós vagyok könyvek tekintetében. Van egy csomó könyv amire azt mondják jó, én mégis unom. :D

Főleg sci-fit, fantasyt, krimit meg thrillert szeretek olvasni. De őszintén szólva romantikus regényeken kívül minden regénytipusba találtam már nagyon jót.

Szüleimet annyira nem érdekli mit olvadok, de sose szóltak bele.

A papírt jobban szeretem, de sokszor nem tudom beszerezni a könyvet (drága), Úgyhogy olcsóbb letölteni.

2016. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretek olvasni. Angolul telefonon, mert felolvassa nekem. Magyarul inkább rendes könyvet. Mindenfélét. Lőrincz László az egyik kedvencem. 14 vagyok és ellenőrzik mit olvasok. Nagyon örülnek neki, hogy ez az egyik hobbim, de nem mindegyik könyv való még nekem.
2016. ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én 15 éves vagyok,de most és kisebb koromban sem ellenőrzött az anyám,hogy mit olvasok.

Mindenféle témájú könyvet olvasok(jó, horrort nem) aminek megtetszik a története :))))

a papír formátumú könyveket jobban szeretem,de néha gépen is olvasok.

2016. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!