Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti hogy reagálnátok...

Szülők, Ti hogy reagálnátok ha gyönyörű magas vékony lányotok ilyen fiút hozna haza?

Figyelt kérdés
16 éves lányunk aki csodaszép szőke kék szemű okos lány, bemutatta a barátját aki háát... nem illik annyira hozzá. Alacsonyabb nála vagy 10 centivel, kisfiús és jó barna bőrű én nem tudom... Egyébként nagyon aranyos kedves illedelmes egyenlőre. Nem ez a gond. Csak egyszerűen annyira nem illik hozzá.
2017. ápr. 28. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
nagyon aranyos kedves illedelmes-nem ez a lényeg?
2017. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi idősen ritkán marad tartós egy kapcsolat.

Nem szólnék bele, amíg jól bánik a lányommal és nem vinné rosszba.

Persze nem jó egyből ilyenre gondolni, de reális: jön majd a következő..

2017. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem zavarna.
2017. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha a fiú kedves, aranyos, illedelmes, akkor egy szavam se lenne. Az a lényeg, hogy a lányomnak tettszen. Nekem is hasonló szüleim voltak, mint ti, én is magas vékony vagyok, szerintük nyilván én voltam a világon a legszebb (hát hogyne), és nagyon nem egyezett a fiúkban az izlésünk. Egyik kapcsolatom se tetszett nekik, mert a fiú nem nézett ki szerintük elég jól, nem mutatott mellettem jól. Ez nekem nagyon rosszul esett mindigis, és akkor megfogadtam, hogy a saját gyerekemnél sose csinálnám ezt legyen akármilyen szép is.
2017. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem neked kell tettszen. Es nem is teged fog elvenni(bar nem hiszem hogy egyutt maradnak) de tegyuk fel,vagy ha a lanyodnak az ilyen tipusu pasik tetszenek,es ilyen ferje lesz. Ez van
2017. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Lenyeg hogy normalis,es ha okos is az sem art ,kedves,illemtudo,eljar tanul,vagy dolgozik,vagy mindketto. Ez szamit igazan.

Utolso voltam.

2017. ápr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Jobb lenne egy gyönyörű, magas, szőke, kék szemű idióta bunkó, csak mert jobban mutat a lányod mellett?

Sose értettem az ilyen kérdéseket, basszus. Örölj, hogy aranyos a srác. Amúgy meg nem együtt fognak megöregedni, ne aggódj. Simán jöhet még a fent említett idióta is. :)

2017. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Menyivel jobb lenne egy magas, jóképű macsó, aki egy bunkó paraszt, ugye?


Én a helyedben örülnék, hogy a lányomnak nem a külső a fontos. Nyilván nem tőletek tanulna.

2017. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Most a lanyod maganak hozta a sracot, vagy Te akarsz vele hancurozni, hogy ennyire szamit hogy jo pasi legyen??
2017. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Elsősorban a lányodnak kell tetszenie.
2017. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!