Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti hogy reagálnátok...

Szülők, Ti hogy reagálnátok ha gyönyörű magas vékony lányotok ilyen fiút hozna haza?

Figyelt kérdés
16 éves lányunk aki csodaszép szőke kék szemű okos lány, bemutatta a barátját aki háát... nem illik annyira hozzá. Alacsonyabb nála vagy 10 centivel, kisfiús és jó barna bőrű én nem tudom... Egyébként nagyon aranyos kedves illedelmes egyenlőre. Nem ez a gond. Csak egyszerűen annyira nem illik hozzá.
2017. ápr. 28. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én üavas vékony lány vagyok, a párom alacsonyabb, tömzsi alkatu.

Aki beszol, hogy hogy mutatunk egMás mellett, azt helyböl elküldöm az anyjába, mert egy felszines idiota. Igen, a közeli rokont is osztottam már ki ezért, utána befogta a száját :)

2017. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan felnőtt létedre az a bajod ,hogy a srác aki amúgy normális és illedelmes alacsonyabb a lányodnál?

Másrészt , ne haragudj de nem vagy egy kicsit túlzottan elfogult a lányoddal?


Ne haragudj , kérdező de elég sznobnak tűnsz. A lányod szemszíne mennyire releváns például?

Olyan mintha egy 13 éves írta volna ki a kérdést...

2017. ápr. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
mi vagy te hitler??? mekkora rasszista vagy. annyira meg ne legyél elszállva a kölyködtől, mindenkinek a sajátja a legszebb...
2017. máj. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj hogy boldog a lányod.
2017. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem olyan felszínes a lányod, mint te. 16 éves könyrögöm, úgysem lesznek együtt örökké egyrészt, másrészt meg téged mit érdekel hogy néz ki, le akarsz te is a sráccal feküdni?
2017. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A lányodnak kell tetszeni nem neked...
2017. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szőke kék szemű 180cm-es leánykám is férjhez ment egy alacsony cseppet sem Adonisz külsejű fiatalemberhez. Külsőre finoman szólva nem illenek össze. De a lányom mérnök-informatikus, a fiú elméleti matematikus, aki matematikai tételek bizonyításával szórakoztatta és kápráztatta el a lányomat. Azóta is köszönik jól megvannak.
2017. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Te figyelj már. Egy párkapcsolatnak nem az a lényege hogy szép fotókat lehet róluk csinálni, mert vizuálisan jól mutatnak együtt. Ha aranyos, kedves, illedelmes, akkor ne zavarjon már ha nem modellalkat.
2017. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy a lányod boldog legyen?
2017. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!