Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kellene csinálnom a...

Mit kellene csinálnom a lányommal, aki akt képeket küld magáról fiatal fiúknak?

Figyelt kérdés

Mit tennétek szülők a helyemben? Ha a fiatalság is olvassa, a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Nagy segítség lenne, ha írnál egy életkort válaszoláskor vagy legalább azt, hogy melyik oldalt erősíted, van-e gyereked, lányod.



2017. máj. 9. 08:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

#20 Informatikusként nem nagy kihívás kitalálni a módját, hogy ránézzek néha mit csinál.


Félek egy kicsit ettől a beszélgetéstől, de úgy tűnik nem lesz elkerülhető. Ugyanis ezzel le kell buktatnom magam, tehát egyértelmű lesz, hogy elárultam a bizalmát és belenéztem a legprivátabb dolgaiba.

#19,#18,#15,#14,#10 hozzátok áll legközelebb a véleményem. Úgy érzem én is, hogy most nem a büntetés a megfelelő eszköz.

#12 Ha minden adat, amit netképes eszközön és felhőben tárolunk kikerülne, komplett szektorok dőlnének romba órák alatt. Ilyen nincs. Ezeknek a cégeknek a megbízhatóság az egyik fő profiljuk és komoly csapatot foglalkoztatnak ezért. Leginkább user error, ha kikerül valami.


Köszönöm mindenkinek a válaszát! Sokat segítettetek.

2017. máj. 9. 14:20
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
Hallod, hiába dolgozok gyerekekkel, fiatalokkal, nem lenne megnyugtató ötletem a megoldásra. Közzétehetnéd, mire és hogy jutottál dűlőre a kérdésről. Valamint bevált-e...
2017. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Máshogy nem talál szexpartnert. El szoktad engedni bulizni, társasági életet élni?
2017. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nem fogok tudni tul nagy bolcsesseget mondani,viszont leirom a sajat szememmel latott dolgokat.

Az egyik osztalytarsamrol 34 db meztelen foto keszult meg 14 eves koraban. Eloszor csak a pasijainak kuldte el,kesobb valahogy eljutott masokhoz is. Az egyik ismerosom meselte,hogy egy evfolyamtarsunk random ajanlgatja funek-fanak,hogy o szivesen elkuldi barkinek ezeket a kepeket. Sajnos hozzam is eljutottak,pedig nem igazan voltam rajuk kivancsi. Igy az egesz suli (es a fel varos) egy olcso cafkanak nezi,bulikba is csak azert hivjak,hogy legyen kibe uritenie nehany sracnak.

Valahogy ezt kellene megertetni a lanyoddal,hogy ha ilyeneket csinal,nem azert lesz nepszeru,mert annyira sokra tartjak ot emberileg.

2017. máj. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ha minden adat, amit netképes eszközön és felhőben tárolunk kikerülne, komplett szektorok dőlnének romba órák alatt. Ilyen nincs."


Meglepő vélemény valakitől, aki állítólag informatikus.:-) Nem azt írtam, hogy minden kikerül, hanem azt, hogy megvan rá az esély. Egy 16 éves lánytól pedig, akinek annyi esze sincs, hogy ne küldözgessen magáról neten pucér fotókat random kisfiúknak, bőven belefér a user error is, gondolom, ebben egyetérthetünk.:-)

2017. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
#25 Az utolsó kijelentést megadom, a többit tartom.
2017. máj. 11. 14:48
 27/30 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy elmondanám-e hogy belenéztem :/ mivel informatikus vagy inkább valahogy körvonalaznék egy hasonló esetet és úgy beszélgetnék el róla,a képekről,meztelenségről,stb. Nehéz eset.


Anno én is küldözgettem kihívó képeket az akkori barátaimnak,de minet arc nélkül. Itt inkább erre tenném a hangsúlyt,az a fontos,hogy a személyisége titokban maradjon.

2017. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
Mondanám pofozd fel de nem agyd majd megszégyenűl és nem csinálja
2017. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem a lelkéért fogják szeretni. Már ha valaki fogja.
2017. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
#29 Örülnék, ha nem tennél ilyen kijelentéseket. Elmondhatod, hogy ostoba dolog, még egyet is értek, de a naivitásának és a hülyeségének semmi köze a lelki gazdagságához szerintem.
2017. jún. 8. 02:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!