Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon el vagyok keseredve....

Nagyon el vagyok keseredve. Lehet, hogy túl fiatal vagyok még, (14) de nagyon vágyok már egy barátra. Igazi kapcsolatom még sosem volt. De imádom a romantikát, és nagyon vágyom rá. Szerintetek mit kell csinálnom ennek érdekében?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg kell ismerkedni megbízható személyekkel akik szeretik a romantikát mint te.
2013. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért remélem, nem akaszkodik rád valami nagy zsírpedofil.
2013. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy ne itt ismerkedj mert itt csak dagadt pedofilt szedsz össze a suliban lehet ismerkedni :D
2013. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, és köszönöm a válaszokat, tudok vigyázni magamra:)
2013. aug. 20. 23:03
 5/9 anonim válasza:
Bocsi, de nem derül ki lánvagy?
2013. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú, én pont ugyanígy vagyok:) Úgy szeretném végre, ha valaki csak úgy átölelne és szeretne:) Ha gondolod írhatsz privit, hogy beszéljünk ilyesmiröl :)) 14/L
2013. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy ezt mondom, de a korod itt nagy probléma, mert a magad korabeliek nem gondolkodnak még normális kapcsolatban meg romantikában.. még a nálad pár évvel idősebbek sem igazán. azt meg nem ajánlanám hogy 4-5 évvel idősebb pasik között keresgélj, mert éretlen, kicsi vagy még hozzájuk, és ezzel könnyen visszaélhetnek. szeretetre mindenki vágyik, de ettől nem kell feltétlenül pasit kerítened magadnak, csak hogy legyen valaki aki remélhetőleg ezt megadja... szerintem várj még ezzel, bőven ráérsz még később pasizni. saját tapasztalatból mondom, hogy ekkor még azt élvezd ki hogy barátokkal bnőkkel lehetsz, és nem zavarnak be a pasidolgok:)
2013. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uccsó előtti válaszólónak köszönöm a válaszát. Valószínű igazad van:)
2013. aug. 20. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráérsz még.
2013. aug. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!