Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányod a...

Elengednéd a 15 éves lányod a pasijához ott aludni?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves lányom, és szeretne ott aludni a 21 éves barátjánál. 1 hónapja járnak. Múlt hétvégén nem engedtem el, és nagyon mérges volt. Szerintetek mit tegyek?
2010. máj. 15. 22:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Most lehet lepontoztok...de nekem az a véleményem, hogy egy 15 éves lány ne aludjon ott a barátjánál, de ha őszinte akarok lenni, nekem még az is erős, hogy 21 éves a barátja.
2010. máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%

Majd megbékél vele.

De én nem engedném el ha lányom lenne.

Képzeld csak el mi történhet. Egy 21 éves ffinek igényei vannak, s a lányod könnyű préda.

Mit gondolsz, a leendő nászasszonny ott tartja a pilácsot a gyerekek ágyánál???


24F (de nekem eszem ágában nem lenne kikezdeni 15 éves kislánnyal)...cseppet pedo vagy türeémetlen a srác

2010. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
56%
Enyhén szólva liliomtiprást követ el a fiatalember, simán feljelenteném! Úgyhogy határozottan nem! Egy 15évesnek otthon a saját ágyában a helye egyedül!
2010. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
63%
ezt komolyan kérdezed?és egy év múlva jön a baba meg az össze költözés vagy mi.és egy hónap után durva lenne.ki van zárva.
2010. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%

Lefeküdni máshol, máskor is tudnak.

Nem engedném el a lányom, de megismerném a fiút és ha szimpatikus lenne, megengedném, hogy ő aludjon nálunk.

A lányomat elvinném nőgyógyászhoz (azonnal) és íratnék fel gyógyszert.

Talán majd fél év múlva engedném, hogy máshol aludjanak, ne a közelemben, ha tényleg komolyodik a dolog és addig minden rendben van.

2010. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%
Az én lányom is lassan 15 éves lesz... én biztosan nem engedném el, sőt talán még a 21 éves baráttal való viszonyát se tartanám normálisnak!!!! Egy 21 éves férfi ugyan mit akar egy 15 éves kislánytól???? Számomra felfoghatatlan az ilyen... Írod, hogy nem engedted el legutóbb és mérges volt a lányod.. Na és akkor mi van?? majd megbékél... Vagy azt hiszed, majd beszélgetni fognak??? Tudom, azt fényes nappal is megtehetik, amire utaltam... csak aztán nehogy legközelebb pont a te lányod írjon ki itt egy kérdést, hogy hogyan lehet titokban elvetetni a gyerekét....
2010. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
Én fordítva sem mennék bele (hogy a fiú aludjon nálunk). Egy 21 éves férfi ne karjon semmit egy 15 éves kislánytól! Keressen magának a korosztályból, és a leányzó szintén.
2010. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%

Egy dolog, hogy én is helytelennek tartom, hogy egy 21 éves felnőttnek kapcsolata legyen egy 15 éves gyereklánnyal.


De úgy járnék el, mint a 23:14-es. szerintem az a helyes válasz.

2010. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Haragudni fog érte, de inkább ne engedd. Még gyermek. Olyat is megtehet, amit később bánni fog.
2010. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta, ha nem engedem el, elmennek egy hotelba, ahol nemtudom megtalálni. Hogy tudnám megkeresni ha tényleg elszökik amikor én dolgozni vagyok?
2010. máj. 15. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!