Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd külföldre nyaralni...

Elengednéd külföldre nyaralni 18 éves lányodat a barátjával?

Figyelt kérdés

Érettségi + ballagási ajándék pénz lenne az egyik fele, és ők ketten a barátjával meg dolgoznának a másik feléért.

Több, mint másfél éve vannak együtt.

A fiú 19 éves.


2011. szept. 20. 19:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Belegondolsz 18 évesen már "felnőtt", ebben az esetben sok beleszólásod nem nagyon lehet.

Ha ő megszerzi magának a pénzt hozzá ,és ez téged nem zavar,akkor. mérne?

2011. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Én elengedném őket a helyedben.
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Én elmentem...

Legszebb emlékek egyike, lehetett volna baj is belőle, nem mondom, de szegényebb lennék sok emlékkel...

2011. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
18 évesen már nem nagyon van mit "engedni". felnőtt ember
2011. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
'elengedném'. de ha nem engedném is elmenne 18 évesen már nem én fogom neki megmondani hova mehet hova nem,akkor lenne beleszólásom ha az én pénzemen mennének. egyébként másfél év után és 17 évesen is elengedném, előbb nem, de jöhetne velünk családi nyaralásra.
2011. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

> Több, mint másfél éve vannak együtt.

> A fiú 19 éves.

Nincs mitől félned. A másfél év alatt már minden megtörtént köztük.

Hova készülnek? Vannak országok, ahova tényleg nem szívesen engedném a helyedben a lányomat. A fanatikusok ellen viszont nincs orvosság.

2011. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én elengedném..
2011. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most 16 éves a lányom, és jövő nyáron mennek el nyaralni külföldre ketten. A barátja akkor lesz 19,5 éves.

Én elengedem őt, sőt , én találtam a szállást.

18 évesen persze , hogy el engedném!Mikor utazgassanak ha nem most ? És ha van rá mód..

31.N

2011. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazából én a 18 éves lány írtam ki a kérdést.

Kiegészítésnek még annyit, hogy Olaszország lenne az úti cél. Most hülyének fogtok nézni, de én nem örültem a hírnek. Úgy gondolom, hogy kis taknyos 18 éves létemre nem külföldön kéne nyaralgatnom. Majd ha én az utolsó fillérig megkeresem a pénzt rá, rendes felnőtt munkahelyen, majd akkor megyek külföldre. Addig bőven jó a Balaton is, aminek az árát 2-3 hetes diákmunkával már fedezni tudom, és nincs is messze.

Nagyon megbántanám vele a páromat, ha nem megyek el, mert ő már most be van zsongva, de nem tudok mit tenni, én úgy gondolom, hogy ez nem az életkoromnak megfelelő nyaralás.

2011. szept. 21. 18:40
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

Szia!

Én is 18 éves lány vagyok. Nagyon becsülendő a hozzáállásod, de gondolj bele: nagyon sok embert nálunk fiatalabb korában külföldre visznek a szülei. Nemcsak kisgyerekeket, tiniket is. Ha a szüleidnek nem gond kifizetni a felét, és a barátodat is megbántanád, szerintem ne utasítsd vissza! Menjetek csak el, és érezzétek jól magatokat!

2011. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!