Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék? Két kérdés

Mit tehetnék? Két kérdés

Figyelt kérdés

1.:Nem szeretek itthon lenni,se az iskolában.Barátaim nem nagyon vannak,szakkörre nem tudnék menni :( Valakinek valami ötlete?

2.:Folyton kiabál velem anyukám és a barátnője,és mindig összeveszünk,pedig semmi rosszat nem csináltam.Hogy változtathatnék ezen?A beszélgetés nem segített :(

Előre is köszi:egy szomorú 13/L


2010. máj. 17. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

1. Sétálj, mozdulj ki. Ha van kutyád, akkor sétáljatok a parkba. Kutyával sok barátot lehet szerezni. :) Sportolj.

2. Mikor szokott veled anyud veszekedni? Milyen indokkal?

15/l

2010. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sajnos sokszor ok nélkül haragszik.Legtöbbször az volt a baja,hogy bent maradtam szakkörön.De van,hogy elmentem a könyvtárba(20perc)és azt mondta,hogy nem engedte meg,pedig este mondtam neki,és akkor beleegyezett.

Valamikor egyszerűen az a baja,hogy nem tanulok,meg rossz jegyeket hozok(matekból általában 2-3as,azon vagyok hogy javítsak).A barátnője meg szinte mindenbe beleköt,neki sose jó semmi.Amikor ők elmennek moziba,pizzázni vagy akárhova,itthon hagynak a kisöcsémmel(szívesen vigyázok rá,de van hogy 4-től 10ig az enyém,és ez fárasztó).

2010. máj. 18. 06:58
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Apukád? Nagyszüleid? Nem lakik egyik sem veletek, vagy a közeletekben? Velük beszélhetnél, hogy beszéljenek anyukáddal. (A barátnőről is jó lenne "leakasztani", de szerintem az nem fog menni)
2010. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Anyukád leszbikus vagy mi?A barátnőjének mi köze van hozzád?!Kezdj el sportolni.ne gondolj nagy dologra!futás,biciklizés(közben össze tudod szedni a gondolataidat vagy ki tudsz kapcsolni és elfelejted a gondjaidat egy kis időre)Barátkozz,szánj időt másokra,beszélgess különböző beállítottságú emberekkel,nyiss a világra!de ne legyél EMOs vagy Hippi!A drog rossz értem?
2010. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Előző válaszolónak igaza van. Anyud leszbikus? Nekem is van ilyen, apám élettársa is hasonló, apámmal beszélgetek, és erre beleszól, pedig neki ehhez semmi köze és nem is kérdeztük, apa meg neki ad igazat!

Am meg anyukáddal és barátnőjével el kéne beszélgetni h mért csinálja ezt. Én bosszút álltam rajta+ a féltestvéremmel is volt egy balhéjuk, mert elsunnyogta a jegyeit és csak a 4-es 5-ösöket mondta el,a sok kettesét és egyesét nem. Aztán a dolog nagyon jól sikerült és annyira ideges lett meg minden h el kellett vinni orvoshoz. És vmi szívbaja lett ami elmúlt még aznap.

2010. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

előző kettőnek:

-.-"Nekem van egy osztálytársam és ott nagyjából ez van mint a kettes pontban.Az anyja barátnőjénél laknak egy ideig,mert a csajnak[brtnő]segítségre volt szüksége.Nem feltétlenül leszbikusok-.-"

1.Szerintem is jó lenne ha kérnél egy kutyát,mert a kutya az sosem haragszik rád:)Ő akkor is ugyanúgy szeret ha kicsit később értél haza,vagy ha nem tudtál vele aznap annyit foglalkozni:)ráadásul a kutya az mindig ott van veled és neki elmondhatsz bármit,semmit sem ad tovább:D[lehet,hogy nem érti amit mondasz neki,de legalább ki tudod magad beszélni és már akkor is jobban vagy:D]

2.Hát igazából ezellen nem nagyon tudsz semmit sem tenni:S

maximum annyit,hogy csak bólogatsz.Vagy talán esetleg annyit,hogy amikor érzed,hogy itt veszekedés lesz akkor elmész "tanulni" vagy csak egyszerűen átmész egy másik szobába és elfoglalod magad.

13/L

2010. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Apukám szinte egész nap dolgozik,hozzá nem tudnék menni.A mamám hol a kis unokatesóméknál van,hol túlórázik;a másik meg messze él,onnan nem tudnék bejárni a suliba,és hozzájuk sem szívesen megyek.Anyám barátnője szinte nálunk él,egy hónapban jó ha egyszer hazamegy.Másodiknak igaza van,nem lehet róla leakasztani,ha hosszú hétvége van elmennek kettesben kirándulgatni(apartmanban alszanak).Van,hogy véletlen hallom hogy éjszaka beszélgetnek,meg félreérthető hangokat hallok néha(sajnos nem egyszer).Nem szeretnék rászokni a piára/drogra és társaira,sőt emós/hippi se leszek.

Negyediknek részvétem :)

Kutyát nem engedik :( Még a halat sem.... Megyek "tanulni" (szoktam,de nem folyton) akkor van hogy utánam jön :(

Köszi az eddigieknek :)

2010. máj. 18. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, apukád nem veletek lakik; anyukádék között pedig szorosabb kapcsolat van az egyszerű barátságnál. A barátnőnek nincs családja? (férje, gyerekei)

Sajnállak, de nem nagyon fogsz tudni változtatni a dolgokon. Ha továbbtanulsz majd, és lesz rá lehetőséged, lehet, hogy jobb lenne koliba menned.

Addig is, ha anyukád édesanyjával/édesapjával meg tudod beszélni a dolgokat, beszélj velük. Talán ők tudnak hatni a lányukra, hogy változtasson a helyzeten.

2010. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs se férje,se gyereke...

Tegnap állítólag 11kor jöttek haza,azzal a sztorival,hogy túlóráztak(nem hiszem el...),és reggel azért kaptam,mert anyukám kérdezett tőlem valamit,de nem válaszoltam(mellesleg elvárja,hogy 10kor aludjak).Elvileg ahhoz igazították volna a mai napot,holott le se sz.rják,hogy mi nekem a jó,vagy mit akarok délután csinálni.

2010. máj. 20. 06:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukád szüleivel nem tudsz beszélni ezekről a dolgokról?
2010. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!