Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi folyik itt? Nektek komolyan...

Mi folyik itt? Nektek komolyan az a normális ha a 14-15 éves lányotok/fiatok folyton jár discoba és pasizik / csajozik mondván hogy úgy sem tilthatod meg neki?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom itt gyakorin annyi ilyen ember van , most vagy én vagyok maradi vagy ti vagytok...

2017. jún. 6. 22:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, ez nem valami jó ötlet.
2017. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"ez már 20 éve is normális volt, amikor én voltam 14-15 éves :P"


Ez normális sose volt.

Előfordulni előfordult. De más az, hogy valami megtörténik és más az, hogy normális.

2017. jún. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%
Minek kell az amerikai pités hollywoodi gimis filmeket utánozni?! Isznak, drogoznak, mindenki mindenkivel, a lányok kiképzett k*-k, aki meg nem, az bűnronda. EZEK a példaképek???
2017. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 klopusz ***** válasza:
87%

Én nem tiltanám a lányaimat, megbízom bennük annyira, hogy tudom, nem csinálnának hülyeséget.


Viszont ők nem mennek sehova éppen azért, mert nem isznak, nem dohányoznak és egy kicsit sem kíváncsiak részeg kortársaikra. (17 és 20 évesek)

2017. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
34-es, vagy csak te nem tudsz róla.
2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Ugyan,megis mit varsz kerdezo?? Ez mar a mai generacio...csak rosszabb lesz!

Hiaba vagy jo szulo,vagy minta szulo,akkoris ez van,es ez is lesz!

2017. jún. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Ismerős lánya már fut a fiúk után, felesel, részegen fetreng árkokban, az a szülő is igy reagál, hogy dehát nem tud mit csinálni, különben elszökik.


Anno nekem is ilyenek voltak az oszttársaim, otthonrol elindultak a koliba,csak valojában pasihoz mentek.folyamatos orvosi igazolásokert járkáltak kuncsorogni . Szoval ez nem csak mostani generacio

2017. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem nem baj ha férfihoz mennek.
2017. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
91%
A fontossági sorrend a nem jo az agyukban.dolgozni nem tudnak, de gyereket abortuszra gyártani profin megy
2017. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
7%
Tök értelmetlen a kérdés. 14 eves lány vagyok, és igen én van hogy 2 hetente beba*szok, járok "discocba" ( persze ugy h ellengetek a bizti or elott egy 5ezrest ) néha néha elszivok egy két cigit. Járok házibulikba, igaz pasim nincsen. És láss csodát 4-5os tanuló vagyok, népszerű, és főiskolára is szeretnék menni. Leeht hogy iszok és cigizek de ez nem gátolja semmiben azt hogy jól kereső, jól élő ember legyek. Ennyi
2017. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!