Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz ha 13 évesen babázok?

Gáz ha 13 évesen babázok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, nagyon jó tanuló, koromnál fejletebben gondolkodok, nyilván vannak barátaim,normális kamasz lány vagyok. De ez normális?

2017. jún. 10. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Játékbabára gondolsz? Nem. Avval játszol, amivel akarsz, kinek mi köze a szabadidődhöz?
2017. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is azt hittem annó. Kb hatodikos voltam mikor úgy döntöttem nem játszok többet. Vagyis a haját szerettem fonogatni meg kontyolni a babának. Vidéken élünk így mindig nyáron a kukorica volt a kedvencem, imádtam a hajasbabákat :D Ha az foglal le akkor babázz :)
2017. jún. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Barbie babázok, és én is imádom a haját.Nem beszélek veluk csak a hajukat fonogatom, öltöztetem őket.
2017. jún. 10. 13:41
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ebben semmi ciki, nyugodtan babázz.
2017. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy nem gáz. Sok gáz dolgot csinálhatnál ebben a korban, de a babázás messze nem tartozik ezek közé.
2017. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy gáz, én is babáztam ennyi évesen
2017. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Én is babáztam ennyi idősen (sőt, még 15 évesen is!), és imádtam. Hidd el, nem vagy egyedül, csak mindenki cikinek tartja, és nem beszél róla. :)


Kicsit más, de külföldön felnőttek (!) gyűjtik a babaházakat, babákkal, bútorokkal meg minden, és vagyonokat költenek erre a hobbira.

2017. jún. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem gáz, én szintén 13/L vagyok, én is babázok, de én plüssállatokkal szoktam babázni, és én gyűjtöm is a plüss kutyákat.
2017. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Kétszer annyi idős vagyok, mint Te, kérdező, reményeim szerint nem számítok őskövületnek. Mi ennyi idősen kiházasítottuk a Barbie babáinkat a hugommal. Volt vőlegény, pap, lagzi, torta, minden ami egy jó esküvőhöz kell. És az ifjú feleségek rendre a nászútról már kisbabával tértek haza :D
2017. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy gáz. Rengeteg ember, felnőtt emberek, szeretik a babákat. Nem kell mögé gondolni semmit, egyszerűen azért mert szépek és az emberek szeretik szép dolgokkal körbevenni magukat. Ez is csak egy hobbi.

Én is valahol 11-12 éves korom körül kezdtem gáznak érezni, mert természetesen én is érettebb voltam a koromnál, mint minden tizenéves, és akkor bezsákoltam minden játékomat. Aztán felnőttem és már leszarom ki mit gondol rólam. Most két polcos szekrény van tele a babáimmal. A sima kommersz daraboktól kezdve a ritka, gyűjtői kiadásokig van mindenféle.

Nem is gondolná az ember milyen sokan gyűjtenek milyen sokféle babát, amíg kicsit bele nem merül.

2017. jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!