Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az baj ha 14 évesen még néha...

Az baj ha 14 évesen még néha babázok?

Figyelt kérdés
Tényleg csak néha... Áprilisban leszek 15, már gimibe járok. Vannak barátaim, nem vagyok fogyatékos stb... Bulizni nem járok meg semmi ilyen. Tudom hogy ez a normális, de ez a ritka babázás (természetesen játék baba) belefér ugye? Kifogom nőni? Néha úgy rámjön :)
2013. márc. 28. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Inkább babázz mint 14 évesen egy-egy buli után totál részegen kóborolj a városban....
2013. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven belefér. Én rajzolgatni szoktam, mindenféle történeteket találok ki, az majdnem olyan,mint a babázás :) Sőt, imádom, mikor a kis unokatesókkal játszhatok, és imádom a játékboltokat is. Jó dolog ez, és a gyerekekkel is biztosan jól ki fogsz jönni, mert nem felejted el milyen egy kicsit gyereknek lenni :)
2013. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem baj.Én is varrogattam még ruhákat 15 évesen a babának.

Kinőttem.

2013. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen még aktívan barbiztam, 14 évesen ritkábban, és még abban az évben "elvesztettem a képességemet":(, egyszer már csak nem bírtam velük játszani, kinőttem.

Szóval nyugi, szerintem teljesen jó vagy. Fősulin dumáltunk erről csajokkal és sokak mondták, hogy 14 évesen titokban babáztak.:)

2013. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Teljesen normális. Én is sokáig babáztam, aztán már gyüjtöttem őket.
2013. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, örülj neki, hogy ilyen normális vagy, sokkal értékesebb ember leszel, mint azok akik ilyen idősen már bulikba vonaglanak meg dugatják magukat.. Te nem tartozol a többséghez, ezeknél Te sokkal normálisabb vagy
2013. márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne baj 14vagyok tok felnotes es meg barbizok babazok es azt most megmondom higy17ig boztos fogokmeg
2016. aug. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!