Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 évesen szőrteleníthetnék...

12 évesen szőrteleníthetnék borotvával vagy valamilyen eszközzel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 18. 10:01
 1/7 anonim válasza:
53%
Miért ne ? Ha a szüleid megengedik,akkor nyugodtan
2017. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
szerintem még korai.de ha mindenképpen akarsz borotvat hasznalhatsz, de ne mindennap!!heti egyszer pl.
2017. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányom is 12 éves. Elvittem kozmetikushoz és a lábszárát gyantáztattuk. Hónaljat és bikinivonalat még nem, de ha ott is szőrös lesz és zavarja inkább a gyanta mibt a borotva.
2017. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
33%
TÉPKEDD ki eggyesével !!!!
2017. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
Nyugodtan szőrteleníthetsz borotvával de ne vidd túlzásba nem kell naponta borotválkozni.Én kipróbáltam az epillátort de az nekem nagyon fájt,azt csak hónaljamra tudom használni,viszont vannak szőrtelenítő krémek amiket kipróbálhatsz de csak óvatosan nehogy bajod legyen tőle,azokat csak akkor ha anyukád is megnézte és megengedi.
2017. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Persze, nyugodtan borotválkozz, semmi bajod nem lesz tőle. Nem kell hinni a rémmeséknek, meg a jujjujj megerősödik tőle a szőröd" baromságnak. Csak óvatosan, nem mint az állat. Ha véletlen megvágnád magad, nem kell pánikba esni, soknak tűnhet majd a vér mert sok a hajszálér, de leöblíted, beragasztod és kész.

A szőrtelenítő krém szerintem macerásabb, és azt mindenképp úgy csináld, hogy először egy pici, pár centis területen kipróbálod. Ha másnapra sincs semmi látható elváltozás, pirosodás, viszketés, akármi, akkor azt is használd nyugodtan. Egyébként van hozzájuk elég részletes használati útmutató.

Vagy simán elslattyogsz a kozmetikushoz és kb 10 perc alatt kitépkedi neked. Ennek van kb a legtartósabb hatása.

2017. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan szörteleníthetsz borotvával én 11 éves korom óta Csinalom ,viszont mostmár epillátort használok ,szerintem az jobb. 13/L
2017. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!