Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet azt hogy nem teljesen...

Lehet azt hogy nem teljesen levágni a szőrt hanem csak kicsit férfi borotvával? Hol érdemes? Otthon indulás előtt vagy a kórházba? (Nuni szőr)

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem császárnál is tök pucérra borotválták...
2011. dec. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi az hogy kicsit levágni,és miért pont férfi borotvával? Amugy nagy értelme nincs mert vagy tök csupaszra borotváld közvetlenül előtte,vagy igy is ugy is megborotválnak.
2011. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csupasz volt előtte és mikor csinálták az előkészületet, akkor mondta az ápolónő, hogy így legalább kevesebb dolga van.

Császárral szültem, akkor is áthúzta a borotvát rajta párszor.

2011. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csíkocskát hagysz akkor lehet nem nyúlnak hozzá,egyéb esetbe borotválnak még ha pl 3-4 napja is borotváltad utoljára...én kórházba indulás előtt gyors lenyomtam.
2011. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már apa borotválta kb. 7 hós terhességi időtől. Minden 4. nap. Szülés előtt 1 nappal borotvált éppen, a kórházba nem borotváltak mégegyszer.
2011. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Egy csíkot mindég hagytam/hagyott rajta apa.
2011. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az István kórházban egyáltalán nem borotválnak. Kérdezd meg a kórházat sztem.
2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron szűltem nyáron, kis háromszögem volt, de nem nyúltak hozzá , lent pedig épp előtte borotválkoztam.
2011. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A féfiborotva pajeszvágójára gondolsz :) ?

Tudd meg mielőtt fölösleges akrobatikus mutatványokba fognál szülés előtt hogy kell-e vagy sem, kórház válogatja, engem teljesen lecsupaszítottak, utána kaptam a jó kis beöntést...

2011. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En magamnak megcsinaltam az utolso hetekben minden masodik nap, de nem hagytam semmit sem. (Amugy sem szoktam.)

Igy viszont nem borotvaltak, nem volt ra szukseg.

2011. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!