Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig is borotvával szőrtelen...

Mindig is borotvával szőrtelenítettem az intim helyen, de mióta terhes vagyok sokkal érzékenyebb a bőröm. Sok kis pötty jelent meg olyan mint a szőrtüsző gyulladás. Van erre valami krém, vagy valami gyógymód ami segít?

Figyelt kérdés
Főleg utána elég csúnya hogy borotválok. Próbálom minél kevesebbszer borotválni meg fazont váltani azzal is csökkenteni a leborotválandó területet, de eléggé zavar. Fájni nem fáj, nem viszket semmi. Csak picit vérezni szokott borotválás után. Meg engem eléggé zavar h ott van. 19.hetes kismama
2008. aug. 31. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

próbáld ki de óvatosan(ne menjen bele a hüvelyedbe) a borotvazselét én is most találtam rá(eddig túsfürdőt használtam)nagyon jó, puhul a bőr, nem szárít és sokkal tovább sima(Gilette Satin Care női türkiz színű doboza van)

boldog babáskodást!5 hetes kismama

2008. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap kérdeztem egy hasonló és nekem is ilyen bajomvan.

Ritkábbra kell venni a borotválást, nekem nagyon irritál és viszket is , mert nagyon kiszárad,most elkezdtem körömvirágkrémmel kenni, eddig bevált, már két napja kenegetem. Sajnos eleve érzékeny a bőröm, de most észre vettem, hogy egyre jobban...

25 hetes kismami

2008. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is érzékenyebb lett a bőrőm, de én azt csináltam, hogy borotválás után bekenem babaolajjal!Nekem bevált!:)Nincsenek pöttyök!

Sok sikert és boldog babavárást!

26 hetes pocakos

2008. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szió. Ritkán, havi egyszer jarok kozmetikushoz, o legyantaz szepen, es egy honapig nyoma sincs a szornek. Ott lennt is, nem fáj, viszont napok mulva nem pattogzik ki, meg nem lesz borostas, meg nem nő be. Mindig csikot hagyok, és érdekes, most hogy kihagytam egy honapot, ott sokkal pihesebb, puhás a szőr.

Az egész láb+intimgyanta 3000 forint szokott lenni, ennyit meger, hogy nem szenvedek, és szep a borom. Tudom, hogy van, aki szepen meg tudja maganak csinalni, en sajnos nem tartozom kozejuk. Eloszor azt hittem ciki, de nem. (bugyit se kell levenni, csak hol az egyik, hol a masik oldalon "behuzni")

2008. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!