Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a fiúk...

Mi a véleményetek a fiúk körülmetéléséről?

Figyelt kérdés

Megcsináltattátok a fiatoknak? Esetleg tervben van? Milyen korban? Van, akinek a fia kérte, hogy csinálják meg?

Állítólag a tizenéves korosztályban manapság már egyáltalán nem ritka.



2017. jún. 26. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Sajátságos módja a csonkolásnak...
2017. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Negativ rola a véleményem.nekem gusztustalan.
2017. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy, magyar embernek van fitymája.
2017. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Én nem fogom körülmetéltetni a fiamat. Nem tudok róla sokat, de mintha olvastam volna már, hogy higiéniai okokból valaki megcsináltatja. De ennyi, nekem fogalmam sincs erről.
2017. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen kizárt hogy ilyet tegyek a fiammal vagy bárkivel.

Ez csonkítás. Nem veszek részt ilyenben.

2017. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Én szerettem volna szüléskor, de a párom hülyesége miatt nem lett azóta is bánom.
2017. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

Kultura 0.

Csak mondom, hogy az USAban a fiúk 60-70%át metélik körbe. Nyilvám ők is keletiek. A legjobb amit az ember tehet. Nagyon bánom, hogy nem csináltattam meg a fiamnak.

2017. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

A mostani párom előtt csak körülmetéletlen férfiakkal voltam, és állítom hogy ezerszer "jobban" néz ki az amelyik körül van metélve, higiénikusabb is.

Ettől függetlenül eszembe nem jutna megcsináltatni a gyerekemnek, teljesen fölösleges kínzás. A páromnak is csak azért van így mert muszáj volt gyerekkorában egy egészségügyi probléma miatt elvégezni.

2017. jún. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Soha nem csonkítanám meg a gyerekemet miközben képtelen ellenkezni. Undorító aki ilyet csinál. Ha felnő majd ő eldönti. Az usa-ban meg azért terjedt el, mert az volt az elképzelés, hogy így majd a gyerek nem tud maszturbálni, aztán berögződött szokásként.
2017. jún. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy ezért terjedt el. Ne írj hülyeségeket. Azért terjedt el, mert sokkal egészségesebb.
2017. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!