Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ballagásra a fiúk is kapnak...

Ballagásra a fiúk is kapnak virágot?

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, aki hamarosan befejezi a 8. osztályt. Úgy hallottam, hogy a szülők és a rokonok ballagásra a fiúknak is ajándékoznak virág csokrot, nem csak a lányoknak. Ez valóban így van?


Mit szoktak még vinni az ünnepségre, mit illik még ott ajándékba adni?


(Úgy terveztem, hogy ezen kívül, később, otthon még adok neki egy borítékot)


Elnézést kérek, a kérdésem miatt, külföldről származom, ott más szokások vannak, a magyarországi szokásokról nem tudok sokat.

Elsősorban az érdekel, hogy ott, az iskolában, az ünnepségen, mit szoktak ajándékozni.



2017. ápr. 13. 22:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A "borítékot" úgy értettem, hogy adok neki pénzt.
2017. ápr. 13. 22:54
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Igen fiúk is kapnak, minél különlegesebbet kap annál "menőbb lesz"

Keresztfiamnak kicsi jägerek lesznek a csokorban es 10db 500as :)

Többit majd ebédkor kapja.

2017. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Én is kaptam csokrot az ősöktől, bár masni helyett Nirvana albumok, meg egy üveg scotch díszítette.
2017. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alkohol a 14 éves fiúnak?
2017. ápr. 14. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Minden fiú kap virágcsokrot. Inkább ilyen fehér, kék, sàrga színű virágcsokrot kapnak, a piros lányos.
2017. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Carragher_x ***** válasza:
70%

"Alkohol a 14 éves fiúnak?"

Éppenséggel simán kaphat vmilyen italt is, de egyébként valóban szoktak csokrot is adni az ajándék mellé.

2017. ápr. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én egy szép csokor virágot csináltatnék ,és csokit tetetnék bele,ha szereti fiu az ilyett,alkohol nem vinék semmiképp.
2017. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk általános iskolai ballagáson az alkohol és a cigicsokor volt a legmenőbb, sokan kaptak ilyet (14-15 éves gyerekek a rokonoktól...) A pénzes, csokis már jobb ötlet. Esetleg mi érdekli a fiút? Egy ismerősöm nagy számítógépes, ő ehhez kapcsolódó csokrot kapott (billentyűk, kábelek a csokorban, jól megcsinálta a virágos)
2017. ápr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Alkoholt ne! Egyebkent igen, fiuk is kapnak viragot.

Vannak fius csokrok.

2017. ápr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi annó az egyik unokaöcsinek bonbonokból kötött csokrot vittünk, a másiknak meg, mivel autószerelőnek készült, kisautókból készültet. Örültek neki.
2017. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!