Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szermtelen voltam kamaszkoromb...

Szermtelen voltam kamaszkoromban. Van ennek jelentősége most szerintetek?

Figyelt kérdés
14 éves koromban elég sok szemtelenséget csináltam a felnőttekkel és a többi gyerekkel. Néha eszembe jut és szégyelem magam. Esetleg ha valaki emlékszik rá, haragudhat még érte, vagy van e bármilyen egyéb jelentősége most?

2017. júl. 14. 20:51
 1/6 A kérdező kommentje:
23/f , ez lemaradt
2017. júl. 14. 20:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen az anyukámmal is szemtelen voltam egyszer. Benőtt a fejem azóta. Nem haragszik. De ha valaki más igen, nem érdekel.

14 évest nem lehet még felnőttként kezelni.

2017. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszik rá, és semmi jelentősége. A világon nincs olyan tizennégyéves, aki ne lett volna szemtelen.
2017. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem is eszembe szokott jutni,hogy vajon ő így emlékszik e rám pl tanáraim vagy más emberek mert ugye a családom látott felnőni megkomolyodni az más. De ilyen "idegenek"-nek hogy köszönjek(nyilván köszönök) csak az jut eszembe hogy vele is hogy viselkedtem biztos megvan a véleménye rólam és legszivesebben amugy bocsánatot kérnék tőle dehát tök hü lyének nézne tuti.

Szoval átfut az agyamon mosolygok rá aztán ennyi, aki fontos nekem az meg tudja hogy már nem vagyok gyökér más meg nem számít emiatt nem lesznek álmatlan éjszakáim.



23L

2017. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem általánosban kicseszett 2 oszt.társam, azóta is utálom őket, pedig nem voltak olyan hú de borzasztó dolgok.

Most már 30 vagyok, csak nem felejtek és nem bocsátok meg ha valaki ellenem vét

2017. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem közeli családban végigkísérték a fejlődésed és tökéletesen felülírtad akármit csináltál azóta, olyanokkal akiket kevesebbet látsz pedig az a helyzet, hogy ha egy tinédzserrel találkozik az ember sok idő után, tudja, hogy annyit változott mint külsőleg mint belsőleg, hogy egy új emberként tekint rá, szerintem.
2017. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!