Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az antibiotikum hogyan képes...

Az antibiotikum hogyan képes befolyásolni a ciklust? Van jelentösége hogy valaki peteérés elött szedi vagy utána? És a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Idén sajnos már a 3.antibiotikum kurámat szedem.Sajnos muszály :(

Egyelöre nem vettem észre hogy hatással lenne a ciklusomra,de korábban már volt rá példa.

Igazándibol az érdekelne hogy az egész folyamatban mire lehet hatással?

És ha teherbe esett valaki,de mondjuk az elején mikor még nem tud rola (4./5.hét)és antibiotikumot szed,milyen hatással lehet a magzatra?


2017. márc. 7. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmire nincs hatással.
2017. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum sokaknal a ciklusra hatassal van. Attol is fugg mennyire eros antibiotikum, hany napos kura stb. Nekem volt mar olyan egyszer, hogy egy eros antibiotikum kura ket hettel eltolta a menstruaciomat. Sok ilyen esetrol olvastam, nem egyedi a dolog. Hogy van-e jelentosege, hogy mikor szedi valaki, azt nem tudom.
2017. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!