Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! ET után közvetlenü...

Lombikosok! ET után közvetlenül hasra vagy hátra fektetnek? Van jelentősége?

Figyelt kérdés
Bocs ha hülye kérdés, de aki benne van tudja, hogy mindenen képes aggódni az ember lánya :) ET után megemeltem a felso testem, hogy kitamasszam a kezemmel ahogyan az ágyra "kúsztam " át a vizsgáló asztalról, hogy a 30 perces pihenőre vigyenek, egyből szóltak a nővérkék, hogy nem szabad még a fejem sem emelni. Remélem nem okoztam gondod es nem "csúsztak ki" az embriók. Volt valaki hasonló helyzetben?
2017. febr. 22. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak hason vagy oldalt lehetett feküdni. Ezt mindenkinek el is mondták beültetés után, és 2-3 órát kellett utána úgy pihenni.

De sok helyen nem így van. Szerintem nem csináltál semmi 'rosszat', és ne aggódj, nem tudnak 'kicsúszni'.

Sok sikert!

2017. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnyugtattal :) ma kaptam vissza egy 2 sejtes es egy 4 sejtes embriót, esetleges tüneteket mikor lehet érezni ? Nagyon boldog vagyok hogy eddig is mar eljutottunk :) sajnos endom van így vált szükségessé a lombik. Köszönöm jo kívánságod ! :)
2017. febr. 22. 21:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Hason semmiképp nem szabad feküdni, préselődik a méh.

Oldalt feküdj csak.

2017. febr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha jó értem a beültetésről van szó. Nekem 2 éve volt beültetésem. Egy darab 5 napos embriót ültettek be. Beültetés után 30 percet feküdtem a hátamon a vizsgálóaztalon /ahol beültették/, aztán kb. 20 percet ültem a váróban, amíg a doki kiírta a papirokat,és aztán autóztunk haza 3 órát. Az autó hátsó ülésén feküdtem szintén a hátamon, és nagyon rossz volt az út. Tele kátyúval, sok helyen rázott is az autó. Akkor azt mondtam, kész csoda, ha megmarad a baba. Az eredmény: egy most már 15 hónapos tündéri baba.
2017. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok a csoppseghez !! Az a baj h minket nem fektettek a vizsgáló székben, ahol beültettek, hanem egyből a másik ágyra araszoltunk át , en azt hittem hogy hasra kell feküdni , mint az előttem levők is tettek , aztán fordultam volna rá, ugy szóltak ram h a fejem sem emelhetem , nehogy préselő mozdulat legyen. Bízok benne, hogy nem lesz gond emiatt. En 2 naposan kaptam vissza két embriót egy 2 es egy akkor 4 sejtes. Remelem velünk maradnak:) érezni kellene már bármit is ?
2017. febr. 23. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács ne félj semmit csinalni,ne aggódj a fekvesen csinald minden nap amit szeretsz ne kerezsd a tüneteket ne gondolkodj csak pozitívan ...én az elsőnél feküdtem egész nap mint egy darab fa mondván jajj kine essenek stb ugy biztos jobban megtapadnak stb....megjött a vérvétel elött 3 nappal hmmm....masodiknál vissza últetès napjàn 1500 kilometert utaztunk haza a férjemmel Németorszsgból szabadságra ...strandoltam nyaraltunk egesznap megse àlltam nem gondolkoztam nem kerezsgéltem a tüneteket 14 nap beültetes utàn full +++pozit teszteltem 😊30 hetes vagyok kislanyommal és kisfiammal.😊😍 ja es kettő kètbaposat ültettek vissza
2017. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mizujs kérdező?😊remélem jó hírekkel szolgáksz 31hkm😊
2017. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!