Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek meddig kislány...

Szerintetek meddig kislány egy kislány?

Figyelt kérdés
Nagyon unom már hogy nagymamám még mindig icipici kisgyereknek néz, holott már 12 vagyok, és már rég megvan a menzeszem, sőt a hónomat borotválom is..... Szerintetek? Meg akarom majd neki mutatni. :) Ha azt írjátok h 19, hát legyen 19.

2017. júl. 19. 08:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Ameddig úgy viselkedik. :)

Szeleburdi, gyerekes, kapkod, hisztizik, ilyesmire gondolok.

Ha már komoly, letisztult a stílusa, megfontolt, akkor inkább csak lány, nem kislány. ;)

2017. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

A nagymamáknak általában elég sokáig :)

Két éve költöztem össze a párommal, akkor döbbent rá hogy bizony élek már nemi életet.

De az sem volt semmi felismerés amikor megtudta, kb 16 éves koromban, hogy tangát hordok. :)


Ha felnőttesen viselkedsz, szerintem hamarabb úgy tekint rád majd. Beszélgess felnőtt témákról is vele, akkor látja, hogy komolyodsz.


26N

2017. júl. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

A nagyszüleidnek és a szüleidnek mindig a kislánya maradsz!! És ezt nem bántásból teszik csupán szeretetből!

Szeresd te is a nagyidat, nem kell neki a hónaljada mutogatni. :D

2017. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Hát a 12 az még kislány :) Jó esetben. Hónodat is borotválod, hát ez aranyos. Oké, testileg valóban kezdesz felnőni, én ezt értem, és tök édi,hogy "meg akarod mutatni", de ez pont semmit nem jelent szerencsére. Kábé 15-16 körül fordul a dolog. Onnantól jön az "azt hiszi, hogy felnőtt" című korszak. Aztán ki-ki amikor elkezd rádöbbenni, hogy amit olyan jól tudni vélt eddig, az nem pont úgy van azért, és hogy felnőttnek lenni nem csak akkor kell, amikor előnyökkel jár, akkor beszélhetünk róla, hogy kezd felnőni. Ez nálad még alsó hangon tíz év.
2017. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Nos, en még 41 évesen is kislány voltam neki.Nem bántam. Bárcsak most is annak hívna....
2017. júl. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem olyan 12éves korig.
2017. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
84%
A nagyszülőknek? Ameddig velünk vannak :) Nagypapám a felnőtt(!) unokái anyját is "kislányom"-nak hívja :)
2017. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
a legfontosabbat nem írtad.! azt hogy ez miben nyílvánul meg.?
2017. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én azt akarom neki megmutatni, hogy érett a gondolkodásom. Nem a hónaljamat, félreértés ne essék!XD A szüleim érdekes módon úgy viselkednek velem mintha 30 lennék....
2017. júl. 19. 08:52
 10/34 anonim ***** válasza:
76%

A hisztidből ítélve te valóban kislány vagy... :)


Szerintem attól fogva nem kislány/fiú bárki is, amikortól ő maga képes felelős döntésekre, és be is tartja azokat, továbbá rinya helyett a megoldásra törekszik.


Van ismerősöm, aki 30+ évesen is olyan, mint egy ovis, mert gyártja a problémákat és ha valami nem úgy sikerül, ahogy eltervezte, akkor kiveri a hisztit, de durván, vagy épp megsértődik csip-csup hülyeségeken.

2017. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!