Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utólag milyen tanacsot adnatok...

Utólag milyen tanacsot adnatok magatoknak kislany nevelesevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van amit maskepp csinalnatok ha visszamennetek az idoben amikor a kamasz lanyotok meg kicsi volt? Vagy mi a legjobb tanacs amit kaptatok?
2017. ápr. 27. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Semmi egyebet, amit a fiúval kapcsolatban ne adnék.
2017. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nagyobb figyelmet fordítanék arra, hogy rendet tartson a szobájában, rendben tartsa a ruháit és hamarabb vonnám be a házimunkába. Megcsináltam mindent helyette, soha nem piszkáltam most meg, hogy 16 éves elég nehéz behozni ezt...
2017. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyanokra is gondolok, hogy (kislany eseteben ez kulon kenyes tema) a kulsejevel kapcsolatban mit mondtatok, milyen iranyba neveltetek? Arra neveltetek, hogy "a kulso nem fontos, a belso ertekek fontosabbak", vagy arra osztonoztetek hogy tegyen azert hogy szep legyen, mert akarki akarmit mond a kulso szepseggel sokmindent elerhet?

Kicsit tanacstalan vagyok mert az en szuleim nen forditottak arra figyelmet h kiteljesedjen a noiessegem, es egyreszt sok hatrany ert emiatt masreszt fogalmam nincs hogyan kene egy kislanyt helyesen nevelnem...

2017. ápr. 27. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
korbács, fakanál
2017. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Arra nevelném, hogy az igaz érték belül van: az eszében és a lelkében. Mindemellett a szépség egy jó játék, de a valódi szépség az egészség és az ápoltság. És arra, hogy a szépség nem értékmérő, és nem arra való, hogy "elérjen vele dolgokat".
2017. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz erkély a lányom szobájánál... :D:D

Megszámlálhatatlan alkalommal kimásztam ott, mikor nagy dacosan veszekedések után magamra zártam az ajtót.

2017. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Legyen tiszta, csinos.

Legyen bátran önmaga.

A lányok közt gyakori az irigységből adott "jótanács", vagy beszólás, tanulja meg elengedni.

Mindennél jobban szeretem.

Nekem mindent elmondhat, ha "rosszat" tett is szeretem, majd megtaláljuk a módját, hogy teheti jóvá.

2017. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt nem erőltetném a puszit, ölelgetést ha nem akarja, még kicsinek se. Akkor se, ha a mamát nagyon régen látta és meg fog sértődni, hogy miért nem mondom neki, hogy.. Nem biztos, hogy mindegyik kislány így jár, de nagyobb korára ebből gyakran azt tanulja meg, hogy időnként hagyni kell olyan dolgokat is, amiket nem szeretne, hogy szeressék.


A másik, hogy előtte nem elégedetlenkednék magammal. Átveszi, látja, hogy anya elégedetlen magával. Aztán viszi ezt tovább, már egészen hamar, hogy a súlyát nézegeti, a bőrt csipkedi a hasán stb.

2017. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!