Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10 év körüli utcán pisilő...

10 év körüli utcán pisilő lány, rászóljak?

Figyelt kérdés
Ma reggel láttam egy 10 év körüli lányt,aki egy élelmiszer bolt előtt,egy kisebb bokorban pisilt.Mit lehet ilyenkor tenni?Rászóljon az ember vagy hagyja had pisiljen?

2017. jún. 26. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Minek szolnál rá? Ki vagy te? Az anyja? Apja?

Simán lehet, hogy nagyon kellett neki és nem bírta tartani, vagy valami betegsége van. Örökre nyomot hagyhatsz benne ha rákiabálsz pisilés közben jesszus... Nem kell odanézni és kész

2017. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Mivan ??? Mi a feszkes fene kozod van hozza?

Azt kivanom jojjon rad a fos@s valahol ahol nincs wc !!!!

2017. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Szólj rá, erre ő automatikusan abba fogja tudni hagyni a kellős közepén a pisilést, mert ez ugye így megy. Istenem, gondolkozz már lécci.
2017. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
pofont adtál egy gyereknek? Ha az én gyerekemhez egy ujjal is hozzáérnél akkor a börtönben rohadnál meg kedves utolsó... mik vannak azta ro*adt...na ezt azért nem gondoltam volna. A saját gyerekere is undorito aki kezet emel, nem hogy még máséra!!!
2017. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell szólni. Biztosan te is pisiltél már olyan helyen ami nem otthon volt. És ő is elbújva tette, hiszen bokorhoz ment. Szerintem nincs olyan ember akire még soha nem jött rá a pisi/hasmenés az utcán. Ilyenkor nem lehet mit tenni, még mindig jobb mintha beengedné és kellemetlenül érezné magát és bűzölögne. Van aki sokáig vissza tudja tartani, de van aki kb addig tudja tartani míg elér a wcre. Egyszerűen csak nem kell tudomást venni róla ha a körülményekhez képest kultúrált formában végzi. Például amikor felnőtt férfiak oldalbah*gyozzák a falat mindenki szeme láttára, arra inkább rá kéne szólni de igazából én az ilyeneket úgy kezelem, hogy észre se veszem.
2017. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Van olyan törvény, hogy köztisztasági szabálysértés. Közterület felügyelő, vagy rendőr is büntethet ezért, ha valakit rajtakapnak pisi, kaka miatt. Azt nem tudom hány éves kortól, de egy 10 éves gyereket nem hiszem, hogy pénzbüntetéssel súlytanának ezért. Az én gyerekem most tanulja a szobatisztaságot. Ahol rájön a pisilhatnék, ott keresünk egy félreeső helyet, ha ez egy bolt előtti bokor, akkor az. Ha rámszólnának ezért, akkor visszaszólnék. Hosszabb autóútnál lehúzódva bokros részen én is voltam már... osztálykirándulásokon a busz is megáll bárhol... Szóval kedves kérdező, ennyire ne gyűlöld az embereket, gyerekeket. Nem érdemes erre energiát, vagy haragot, ügyet formálni magadban. Felnőtt. emberre szólj rá, ha úgy érzed, mert azzal egyenrangú vagy, de nem a te dolgod az sem.
2017. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

A buszon jöjjön rád a cifrafosás, és ne legyen megálló! Előitéletes szutyok!

2017. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
4# Ha az en gyerekemet pofoztad volna fel a hajadnal fogva rangattalak volna vegig az utcan a rohadt kutyaddal együtt. Hogy jössz te ahhoz hogy mas gyereket pofozzad te szerencsetlen....
2017. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy kell rászólni. Néha én is nehezen bírom felnőtt létemre.


Mocskos férfi hajléktalan zavar inkább, mikor mindent összehugyoz gyerek és mindenki más szeme láttára.

2017. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Àlszent vagy!

Mintha te sosem pisiltèl/kakiltál/okádtál volna az utcán!

☺️ ilyen ember nincs, úgyhogy legközelebb elfordulsz ès mèsz tovâbb!

Jah ès ne írj ki róla kèrdèst!

2017. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!