Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ágyatok van? (Egyszemél...

Milyen ágyatok van? (Egyszemélyes/francia) És hány évesen kaptátok?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban?

2017. júl. 20. 00:10
 1/10 anonim válasza:
87%
Nekem egy egyszemélyes franciaágyam van, matrac nélkül. nagyon szeretem, annyira hogy minden nap azon alszom.
2017. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
16 eves koromig egyszemelyes ágynemutartos kenyelmetlen volt. Aztan kaptam egy nagy 2 szemelyes matracost nem franciaágy
2017. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen vettem magamnak egy ágyazható sarokülőt. Addig egy ifjúsági ágyon aludtam (öreg ágy volt, de nagyon kényelmes, az az ágy még 20+ évesen is jobb, tartósabb mint a mai ágyak)
2017. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Egyszemélyes ágyam körülbelül 17 éves koromig volt. Azt eladtam, és annak az árából, plusz hozzácsapva még pár tízezret vettem egy kanapét, amit kétszemélyessé lehet alakítani. Pont ilyen: [link]

Akkor már egy éve volt barátom, szóval jól jött a kétszemélyes ágy. Azóta is azon alszok, imádom.

20N

2017. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kaptam egy 140 széles franciaágyat aztán mikor pár év alatt szétesett egy darabig a matracán aludtam a földöm (legalább nem nyikorog hehe) aztán mikor elköltöztünk kaptam egy 160 széleset ami masszívabb.
2017. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban kaptam egy 120cm széleset, nagyon szeretem, de nem sokára le lesz cserélve egy 2 személyes franciaágyra.

17/L

2017. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Amíg otthon laktam, addig egyszemélyes ágyam volt. Én kifejezetten szerettem, mert pont elég kemény volt a matrac benne (már amivel együtt lehetett kapni, nem cseréltük ki), úgy fért be a szobába, hogy felhoz lett tolva, és azt pont úgy szeretem. A legutolsót 13 éves koromban kaptam. Előtte is hasonló volt, csak az ágy volt túl puha meg félig le is volt szakadva, mert öcsém vmelyik haverja vmi gyerekzsúron ugrálni kezdett rajta, aztán félig beszakadt, és úgy aludtam rajta 2-3 évig.


Aludtam már kétszemélyes franciaágyon is előtte, nekem egyedül az kényelmetlen volt, túl nagy :D. Plusz a párom nem aludt nálunk soha, dugni meg tudtunk dugni az egyszemélyesen is, elég széles volt hozzá, hogy elférjünk :). Mondjuk párom csak 20+ évesen lett, és 20-as éveim közepén tudtam kiköltözni, tehát ne azt tessék elképzelni, hogy 14 évesen napközben dugunk :D.

2017. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszemélyes ágyam van. Még 14 évesen kaptam és azóta használom.
2017. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mióta az eszemet tudom (kiságy után), de négy éves korom óta biztosan egy kétszemélyessé alakítható egyszemélyes ágyam van, általában egyszemélyesként használtam, úgy kényelmesebb, mert kétszer olyan sűrűn vannak a lécek. Most kétszemélyesként használjuk a barátommal, de már eléggé nyikorog, és csak plusz matraccal igazán kényelmes.

Közben kb. egy-két évig egy egyszemélyes ágyat használtam, szerettem azt is, önállóbbnak éreztem magam az "új" (amúgy örökölt) ágytól, és ez 15 évesen jól tud esni, de különben ez a régi jobb, kényelmesebb, és praktikusabb.

2017. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig is ketszemelyes agyam volt,a mostanit 12 evesen kaptam,amikor koltoztunk. Nem is tervezem lecserelni,nagyon kenyelmes.
2017. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!