Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ágyad van otthon? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ágyad van otthon? Nem tudom elhinni, hogy mindenkinek francia ágya van, akinek egyszemélyes van, azok elférnek ketten abban az ágyban? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 13:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig nekem is francia van:D
2009. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen egyszemélyes ágyikóm volt, nem mondanám, hogy kénelmesen de azért elfértünk rajta. Pl ha mindketten az oldalatokon fekszetek és összebújtok akkor ki lehet bírni. De a páros hátonalvást feletsd el:D
2009. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is francia ágyam van, 1 személyes volt, azon is elfértünk, de így jobb :P

17/L

2009. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
én 14 éves koromba kikönyörögtem anyuméktól 4 személyes francia ágyat , baldahinnal :D aztán rájöttem hogy kicsit nagy nekem ez az ágy, és vettünk egy 2személyes franciát :D
2009. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk francia volt, de inkább vettünk egy kanapét, mert így nagyobb a hely a szobában,ha pedig kinyitjuk ugyanakkora,mint egy franciaágy.
2009. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is francia ágyam van 160x200-as el lehet rajta férni :))


amúgy páromnak egyszemélyes,többnyire úgy oldjuk meg, hogy amíg szerelmeskedünk vagy csak fekszünk, akkor összebújunk, néha elalszunk úgy, de általában amikor így maradunk, én felszoktam ébredni max 1-2 óra után (mert ugye hozzá vagyok szokva a nagy ágyhoz), akkor átmászok a másik ágyra, így neki is és nekem is kényelmesebb.

2009. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Otthon 2 ágy egymás mellett, de csak az egyiket használjuk.

Többet alszunk a koliban: 2m magasan egy egyszemélyes ágy. Nincs nagy hely, de el lehet férni. Általában kiskanál-nagykanál (vagy mi a neve:) )

Barátnőmnek francia-ágya van, de ott sem hagy nekem nagyob helyet :)

Amúgy eszembe sem jutott még, hogy egy egyszemélyes ágyon ne férnék el barátnőmmel :)

2009. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 90 centi széles az ágyam, de oldalon fekve összebújva ellehet férni rajta. De szerintem ha franciaágyam lenne akkor is összebújva aludnánk. :D
2009. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A párommal 200x200 az ágyunk, de kb. a felét használjuk ki, mindig kiflizünk:), de azért mégis csak jó hogy ekkora ágyunk van, mert el lehet terpeszkedni benne.:D
2009. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél személyes ágyam van, el szoktunk rajta férni, bár mindig nekem van nagyobb helyem, pedig feleakkora vagyok, mint a barátom:D
2009. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!