Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szüők mennyire elfogadható...

Szüők mennyire elfogadható hogy a nyári szünetbe egy 14-16 éves kamasz fiú éjszakába nyúlóan számítógépezzen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
13%
Sziasztok! Nyár van az ember legyen kint. A nap egészséges. Kissebb munkák viszont formálják. Anno persze mert csórók is voltunk és élveztük is egébe is el mentünk dolgozni könnyebb legyen persze mi vállaltuk. Kötelesség tudat! Ha csak játszik azt azért korlátoznám nem szigorúan de persze. És nem szabad el felejteni hogy függőséget okozhat el felett emberek között élni. Következetesen mindent csak következetesen. Előre megfontolt lépésekkel.
2017. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
engem nem az zavarna, hogy éjjel sokáig fent van, hanem inkább menjen szórakozni a haverjaival, barátaival, mint minden éjjel a számítógépet nyomkodja
2017. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Teljesen rendben van ha ehhez van kedve csinálja, másrészt szerintem sokan szűk látó körűek ezzel a témával kapcsolatban, elvégre mi van ha nem csak játszik hanem olyan barátokkal beszél közben akik messze laknak és nem teheti meg hogy bármikor találkozzanak és szórakozzanak? Én például a legjobb barátaimat neten ismertem meg először és sokan az ország másik felében laknak és az egyetlen közös szórakozás ha együtt játszunk valamin vagy filmeket nézünk stb, természetesen találkozóra került már sor párszor mert azért akartuk látni a másikat valóságban is és remélem nem akar senki azzal a dumával jönni hogy "de hát azok nem is igazi barátok" mert igen is azok és sokkal jobban számíthatok rájuk mint a legtöbb környékbelire vagy osztálytársra. Az én anyám is megértette ezt és nem zavarja ha fenn vagyok sokáig mert tudja hogy ettől érzem jól magam. 18 éves vagyok de 16 évesen is így volt.
2017. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Épp ez a lényeg. Nem tudjuk hogy mit csinál.
2017. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
55%
Amihez épp kedve van bármit amit gépen lehet :D Miért kéne mindenbe beleszólni, szabadságot szerintem megérdemel mindenki főleg nyáron.
2017. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmennyire sem elfogadható!

Egy 16 éves gyerek nehogy már számítógépezzen, kocka legyen ennyi idősen!

Nincsennek barátai vagy mi?

Engem kb 13 éves koromban voltam kocka, szerencsére kinőttem! 16 évesen ilyen jó nyáron bulizni kéne minden éjszaka és nem számítógépezni! Nekem nincs is számítógépem! Minek is kéne?! Itt van egy jó telefonom, amit tudok mindenre használni!

20F

2017. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy nem engedik el bulizni.
2017. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
94%
Mi az hogy bulizni "kéne" meg ez a "kinőni" szöveg nem mindenki szeret ám buliba járni. Másrészt az hogy valaki szeret gépezni az szerintem kortól független pl: Az egyik haverom akivel szoktam játszani az 34 éves van barátnője meg munkája még is sokat játszunk. :)
2017. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
74%

Istenem ez a kint lenni bulizni bugyuto begyepesedett szöveg..

Majd 40fokban kint fogok aszalodni

2017. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Erre való a strand.
2017. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!